bolge 1: forumlar

Notebook Ekran Kartları Sıralaması

Notebook ve netbook'lar hakkında genel konular.

Notebook Ekran Kartları Sıralaması

İleti saka » 28 Ağu 2007, 16:17

Merhaba,
6657 farklı benchmark ile elde edilen verilere göre notebook ekran kartı sıralaması aşağıdaki gibidir.
Notebook alırken karar vermenize yardımcı olacağını umuyoruz.

Buradaki sıralama sadece chipset özelliklerine göredir. Aynı belleğe sahip ekran kartlarını kullanırken işinize yarar.

Örneğin, 256mb harici bellekli 8600gt ile 512mb harici bellekli 8600gs yi karşılaştırmayınız.
ikiside aynı belleğe sahipse örneğin 256mb ise bu tablo işinize yarar.



Son Güncelleme: 8 Ocak 2012

SıraModelBellek BitiDirectX3DMark063DM Vant. P GPU
1NVIDIA GeForce GTX 580M SLI256112325524335,3
2AMD Radeon HD 6990M Crossfire256112329224558
3NVIDIA GeForce GTX 485M SLI256112341523092
4AMD Radeon HD 6970M Crossfire256112275920547
5NVIDIA GeForce GTX 470M SLI1921120607,516233,5
6NVIDIA GeForce GTX 480M SLI256112014414890
7NVIDIA GeForce GTX 560M SLI192112084315471
8NVIDIA GeForce GTX 580M2561120664,513295,7
9AMD Radeon HD 6990M2561121305,313341
10NVIDIA GeForce GTX 460M SLI192111858313156
11ATI Mobility Radeon HD 5870 Crossfire1281116596,314096
12NVIDIA GeForce GTX 485M2561119464,512198,8
13NVIDIA GeForce GTX 285M SLI256101660810511
14AMD Radeon HD 6970M2561117190,111384,5
15NVIDIA Quadro 5010M256111954411047
16AMD FirePro M89002561116703
17NVIDIA GeForce GTX 570M1921117232,29902,4
18NVIDIA GeForce GTX 280M SLI25610150199946,5
19AMD Radeon HD 6950M25611137199694
20ATI Mobility Radeon HD 4870 X225610,114495,89843,7
21NVIDIA Quadro 4000M25611177279184
22NVIDIA GeForce GTX 470M19211165098589,3
23NVIDIA GeForce GTX 480M2561115393,87906,3
24NVIDIA GeForce GTX 560M1921115087,18001,2
25NVIDIA GeForce GTX 260M SLI25610119898764
26ATI Mobility Radeon HD 58701281112862,67614,4
27NVIDIA Quadro 5000M25611129677015
28ATI FirePro M78201281112531,5
29AMD Radeon HD 6870M1281114396
30NVIDIA GeForce 9800M GTX SLI25610112888492
31NVIDIA GeForce GTX 460M1921113111,56763,2
32NVIDIA Quadro 3000M25611143876604
33NVIDIA Quadro FX 3800M2561012765,35926,3
34NVIDIA GeForce GTX 285M2561012988,55631
35ATI Mobility Radeon HD 487025610,1106556139
36NVIDIA GeForce GTX 280M2561012568,55242,9
37NVIDIA GeForce 9800M GT SLI25610144007591
38NVIDIA GeForce 9800M GTS SLI25610140756327
39ATI Mobility Radeon HD 3870 X225610,113435,26498
40NVIDIA GeForce 8800M GTX SLI2561011745,35995
41ATI Mobility Radeon HD 3850 X225610,112800
42NVIDIA Quadro FX 3700M25610108474326
43ATI Mobility Radeon HD 486012810,1
44ATI FirePro M774012810,112109,55896
45ATI Mobility Radeon HD 485025610,19948,65381,7
46NVIDIA GeForce GTX 260M2561010167,14315,8
47NVIDIA GeForce 9800M GTX2561010291,84123
48NVIDIA Quadro FX 2800M2561011358,55037
49NVIDIA GeForce GT 635M128/19211
50NVIDIA GeForce GT 555M128/1921110453,24847,1
51AMD Radeon HD 6775G211
52AMD Radeon HD 7690M128118988
53AMD FirePro M595012811105925560
54AMD Radeon HD 6770M12811101665185,6
55ATI Mobility Radeon HD 5850128119866,85365,6
56AMD Radeon HD 6850M1281193365142
57NVIDIA Quadro 2000M1281111659,35410,5
58NVIDIA GeForce 9800M GT2561094163725
59NVIDIA GeForce 8800M GTX256109183,23357
60NVIDIA Quadro FX 3600M256108135,5
61NVIDIA GeForce GT 445M192 / 12811103044570
62NVIDIA GeForce GTS 360M12810,198654516,3
63AMD Radeon HD 6755G21173772592,5
64AMD Radeon HD 6750M128118843,44545,2
65NVIDIA GeForce GT 550M128118675,73865,5
66NVIDIA GeForce GTS 260M12810,1
67NVIDIA GeForce GTS 160M2561093273374
68NVIDIA GeForce 9800M GTS256109501,53700
69AMD Radeon HD 6830M12811
70ATI Mobility Radeon HD 5830128118011,34242,5
71AMD Radeon HD 6760G211
72AMD Radeon HD 6740G21164124790
73AMD Radeon HD 6730M1281179183752
74NVIDIA GeForce 9800M GS256108467,22955
75ATI Mobility Radeon HD 483012810,171553200
76ATI Mobility Radeon HD 577012811
77AMD Radeon HD 6570M1281175533272
78NVIDIA GeForce GTS 150M25610
79NVIDIA Quadro 1000M128118311,73679
80NVIDIA GeForce 8800M GTS2561082892220
81ATI Mobility Radeon HD 575012811
82AMD Radeon HD 6720G21161733598
83NVIDIA GeForce GT 630M128118407,73119
84NVIDIA GeForce GT 540M128118019,63509,6
85ATI Mobility Radeon HD 5730128117257,73224
86ATI FirePro M5800128117313,73164
87AMD Radeon HD 6690G211
88AMD Radeon HD 6650M128117159,23421,6
89NVIDIA GeForce GT 435M128117510,53112
90AMD Radeon HD 6680G21147952800
91AMD Radeon HD 6550M1281171433152,5
92NVIDIA GeForce GTS 350M12810,18304
93NVIDIA GeForce GTS 250M12810,176253128,4
94AMD Radeon HD 6630M1281168163149,1
95NVIDIA Quadro FX 1800M12810,17572,52800,5
96ATI Mobility Radeon HD 5650128116459,82710,6
97AMD Radeon HD 6530M128116963
98NVIDIA GeForce GT 525M128116902,12927,4
99ATI Mobility Radeon HD 565v12810,1
100ATI Mobility Radeon HD 467012810,16842,32551,5
101NVIDIA GeForce GT 425M128116693,42803,1
102NVIDIA GeForce 9700M GTS2561077792452,5
103AMD Radeon HD 6645G211
104NVIDIA Quadro FX 2700M2561076602392
105NVIDIA GeForce GT 335M12810,165442624
106ATI Mobility Radeon HD 387025610,18635,53463
107AMD Radeon HD 6640G211
108AMD Radeon HD 6620G1133761378
109ATI Mobility Radeon HD 516512810,161252362
110ATI Mobility Radeon HD 560v12810,162242216
111ATI Mobility Radeon HD 465012810,162442206,9
112NVIDIA GeForce Go 7950 GTX SLI2569c7472
113NVIDIA GeForce Go 7900 GTX SLI2569c6820
114NVIDIA GeForce GT 420M128116101,32527
115ATI Mobility Radeon HD 385025610,160951928
116NVIDIA GeForce GT 330M12810,16063,22038,6
117NVIDIA Quadro FX 880M12810,16400,62203
118NVIDIA Quadro NVS 5100M12810,163252156
119NVIDIA GeForce GT 240M12810,16076,82091,8
120NVIDIA GeForce Go 7950 GTX2569c5659
121NVIDIA Quadro FX 3500M2569c5254
122NVIDIA GeForce 8700M GT SLI1281082111783
123NVIDIA GeForce 9700M GT128105908,51535
124NVIDIA GeForce GT 230M12810,156472012
125ATI Mobility Radeon HD 550v12810,152601804
126AMD Radeon HD 6545G211
127AMD Radeon HD 6540G21132522591,5
128AMD Radeon HD 6515G211
129AMD Radeon HD 7470M6411
130AMD Radeon HD 6490M64115581,31995
131NVIDIA GeForce GT 325M12810,15549,71753
132NVIDIA GeForce 610M6411
133NVIDIA GeForce GT 520MX64115900
134NVIDIA GeForce Go 7800 GTX SLI2569c5269
135NVIDIA GeForce 8600M GT SLI1281066141665
136NVIDIA GeForce Go 7900 GS SLI2569c5076
137NVIDIA GeForce GT 130M1281051541378,7
138NVIDIA NVS 4200M64114906,41895,9
139NVIDIA GeForce Go 7900 GTX2569c4503
140NVIDIA Quadro FX 2500M2569c4695
141NVIDIA GeForce 9650M GS1281048301486
142NVIDIA GeForce 9650M GT1281048081054
143NVIDIA GeForce 8700M GT128104832,81694
144NVIDIA Quadro FX 1700M128106302
145NVIDIA Quadro FX 1600M128104915,5
146NVIDIA GeForce Go 7800 GTX2569c4000
147NVIDIA GeForce Go 7900 GS2569c3519
148NVIDIA Quadro NVS 320M128104769
149NVIDIA Quadro FX 1500M2569c4074
150NVIDIA GeForce 9600M GT1281050631192
151NVIDIA GeForce GT 220M1281040101144
152NVIDIA Quadro FX 770M128105296,5
153NVIDIA GeForce GT 120M128105285
154AMD Radeon HD 6510G2114313
155AMD Radeon HD 7450M6411
156AMD Radeon HD 6470M641144301543,4
157NVIDIA GeForce GT 520M64 / 128114761,61769,4
158ATI Mobility Radeon HD 367012810,14362,51027
159ATI Mobility FireGL V572512810,1
160AMD FirePro M39006411
161AMD Radeon HD 6520G113400,31532,5
162NVIDIA GeForce 320M10,14154,51543,4
163NVIDIA GeForce GT 320M12810,14706997
164ATI Mobility Radeon HD 2600 XT128104179933
165ATI Mobility Radeon X19002569c3398,7
166ATI Mobility Radeon X1800XT2569c
167ATI Mobility Radeon X18002569c2681
168NVIDIA GeForce Go 6800 Ultra2569c2500
169NVIDIA GeForce Go 78002569c2200
170NVIDIA GeForce 9600M GS128104382,5905
171NVIDIA GeForce 9500M GS128103678,5690
172AMD Radeon HD 6480G1134781281,5
173ATI Mobility Radeon HD 2700128104067,5
174NVIDIA GeForce GT 415M128114194
175NVIDIA GeForce 410M64114208,71523,5
176AMD Radeon HD 6370M641139991072
177ATI Mobility Radeon HD 547064113438,6945,3
178AMD Radeon HD 6450M641138381073
179AMD Radeon HD 7430M6411
180AMD Radeon HD 6380G11
181ATI Mobility Radeon HD 365012810,13506,9635,3
182ATI Mobility FireGL V570012810,14270,5803
183ATI Mobility Radeon HD 51456410,13740,7971,7
184ATI Mobility Radeon HD 545v6410,13760961,5
185ATI Mobility Radeon HD 45706410,13357,6852,7
186NVIDIA Quadro FX 570M128103800
187ATI Mobility Radeon HD 545064113776
188NVIDIA GeForce 8600M GT128103268,7843
189ATI Mobility Radeon HD 2600128103177
190Intel HD Graphics 300010,13593,11317,3
191NVIDIA Quadro FX 380M6410,13687
192NVIDIA GeForce 310M6410,13184,1867,9
193NVIDIA GeForce G210M6410,13047941,8
194NVIDIA NVS 3100M6410,13261,1868
195NVIDIA GeForce 315M6410,13267864,5
196NVIDIA GeForce Go 7600 GT1289c2833
197NVIDIA GeForce 9500M G128103435
198NVIDIA GeForce 8600M GS128103027,5
199NVIDIA NVS 2100M6410,12971769
200NVIDIA GeForce Go 77001289c2695
201NVIDIA GeForce Go 6800128 / 2569c1900
202NVIDIA Quadro FX Go 14002569c1306
203ATI Mobility Radeon X800XT2569b
204AMD Radeon HD 6430M6411
205ATI Mobility Radeon HD 543064113082750
206ATI Mobility Radeon HD 540v6410,13494782
207ATI Mobility Radeon HD 45506410,13275806
208AMD Radeon HD 6350M6411
209ATI Mobility Radeon HD 45306410,12902560
210ATI Mobility Radeon HD 43506410,13141
211ATI Mobility Radeon HD 530v6410,12947
212NVIDIA GeForce 305M6410,13101
213ATI Mobility Radeon X17001289c2076
214ATI Mobility FireGL V52501289c1672
215ATI Mobility Radeon X250064 / 1289c2100
216NVIDIA GeForce Go 7600128 / 649c1828
217NVIDIA Quadro NVS 300M1289b
218ATI Mobility Radeon X800128 / 2569b1300
219ATI Mobility Radeon X16001289c1821
220ATI Mobility FireGL V52001289c1204
221ATI Mobility Radeon 98002569860
222NVIDIA GeForce Go 66001289c1150
223ATI Mobility Radeon X14501289c1085
224ATI Mobility Radeon X7001289735
225ATI Mobility FireGL V50001289
226NVIDIA GeForce G 110M64102450
227AMD Radeon HD 6330M6411
228ATI Mobility Radeon HD 43306410,12352515
229NVIDIA GeForce 8400M GT128101033
230NVIDIA Quadro NVS 140M64101410
231Intel HD Graphics 200010,13162763
232NVIDIA GeForce G 107M10
233NVIDIA GeForce G 105M64102264,4646
234NVIDIA GeForce G 103M64101885281
235NVIDIA GeForce 9500M GE6410
236NVIDIA GeForce G 102M101409
237NVIDIA GeForce G 205M101589
238NVIDIA GeForce 9400M (G) / ION (LE)101348,4465
239Intel HD Graphics (Sandy Bridge)10,13497848
240VIA Chrome9HD10,12120
241AMD Radeon HD 6320112430,3789,5
242AMD Radeon HD 6310111995593
243ATI Mobility Radeon HD 3470 Hybrid X210,12324
244NVIDIA GeForce 9400M GeForceBoost641096
245ATI Mobility Radeon HD 34706410,11573,7
246NVIDIA GeForce 9300M G64101775,5
247NVIDIA ION 26410,11822621,7
248NVIDIA GeForce 9300M GS64101465204
249NVIDIA Quadro FX 370M64101595
250NVIDIA Quadro NVS 160M64101939
251NVIDIA GeForce 9200M GS64101817,5286
252ATI Mobility Radeon HD 34506410,11931234
253ATI Mobility Radeon HD 34306410,11731
254ATI Mobility Radeon HD 34106410,11450
255ATI Mobility Radeon HD 2400 XT64101689
256ATI Radeon HD 427010,11402179
257ATI Radeon HD 425010,11361,8172
258AMD Radeon HD 6290111557
259ATI Radeon HD 420010,11465179,5
260Intel Graphics Media Accelerator (GMA) HD Graphics101468197,6
261AMD Radeon HD 6250111440,5344
262NVIDIA Quadro NVS 150M64101561
263NVIDIA Quadro FX 360M64101490
264ATI Mobility Radeon X13501289c1088
265ATI Mobility Radeon X14001289c1064
266NVIDIA GeForce 9100M G101200
267NVIDIA GeForce 8400M GS64101326,4
268NVIDIA Quadro NVS 135M6410965
269ATI Mobility Radeon HD 240064101215
270ATI Radeon HD 320010959,362
271ATI Radeon HD 422510,11093,1112
272ATI Radeon HD 410010,1
273ATI Mobility Radeon HD 3400
274ATI Radeon HD 3100101176
275NVIDIA GeForce 8400M G6410912
276NVIDIA Quadro NVS 130M64101115
277NVIDIA GeForce 8200M G101250
278Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 4700MHD010
279Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 4500MHD010676,4
280Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 4500M10594
281NVIDIA GeForce Go 740064 / 329c709
282NVIDIA Quadro FX 350M649c680
283NVIDIA Quadro NVS 120M649c660
284NVIDIA GeForce Go 7300649c699
285NVIDIA Quadro NVS 110M649c600
286ATI Mobility Radeon X6001289280
287ATI Mobility FireGL V32001289
288ATI Mobility FireGL V31001289
289ATI Mobility Radeon X23001289c892
290ATI Mobility Radeon HD 23001289c835
291ATI Mobility Radeon 9700128 / 649424
292ATI Mobility FireGL T2e1289
293ATI Mobility Radeon X13001289c725
294NVIDIA GeForce4 4200 Go1288,1
295ATI Mobility Radeon 9600128 / 649
296ATI Mobility FireGL T21289
297ATI Mobility Radeon 9550649
298NVIDIA GeForce Go 7200329c674
299NVIDIA GeForce Go 6400649c
300ATI Mobility Radeon X300649200
301NVIDIA GeForce Go 6250649c
302NVIDIA GeForce Go 6200649c
303NVIDIA GeForce FX Go 57001289
304NVIDIA Quadro FX Go 10001289
305NVIDIA GeForce FX Go 5600 / 56501289
306ATI Radeon Xpress X12709327,5
307ATI Radeon Xpress X12509387,5
308ATI Radeon Xpress 12509445
309ATI Radeon Xpress X12009264
310Intel Graphics Media Accelerator (GMA) X3100010444,9
311Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 365010,1440
312NVIDIA GeForce 7190M9c
313NVIDIA GeForce 7150M9c303
314ATI Radeon Xpress 115009b219
315NVIDIA GeForce Go 615009c200
316NVIDIA GeForce Go 610009c173
317NVIDIA GeForce 7000M09c274
318Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 360010,1
319ATI Mobility Radeon 92001288,1
320ATI Mobility FireGL 90001288,1
321NVIDIA GeForce FX Go 52001289
322ATI Mobility Radeon 90001288,1
323NVIDIA GeForce 4 488 Go327
324NVIDIA GeForce 4 460 Go327
325NVIDIA GeForce 4 440 Go327
326NVIDIA GeForce 4 420 Go327
327Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 31509c140,7
328Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 95009c121,7
329ATI Mobility Radeon 750064 / 1287
330ATI Mobility FireGL 780064 / 1287
331Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 90009c57
332ATI Radeon Xpress 200M09b202
333ATI Radeon Xpress 110009b97
334SIS Mirage 3+ 672MX9145
335SIS Mirage 3 671MX8,168
336PowerVR SGX543MP2
337Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 60010,1
338PowerVR SGX540
339Intel Graphics Media Accelerator (GMA) 50010,168
340PowerVR SGX535
341NVIDIA GeForce 3 Go32 / 64 / 1287
342NVIDIA GeForce 2 Go (200 / 100)32 / 647
343ATI Mobility Radeon 9100 IGP8,1
344ATI Mobility Radeon 9000 IGP08,1
345ATI Mobility Radeon M7647
346ATI Mobility Radeon M6327
347VIA Chrome9 HC9114
348Intel Extreme Graphics 2080
349ATI Mobility Radeon 7000 IGP07
350ATI Radeon IGP 340M07
351ATI Radeon IGP 320M07
352VIA S3G UniChrome Pro II07
353VIA S3G UniChrome Pro07
354VIA Castle Rock
355SIS Mirage 2 M7608,1
356SIS Mirage M661FX7
357VIA S3 Graphics ProSavage8
358ATI Mobility 128 M3646
359Silicon Motion SM502




Kaynak : notebookcheck.net
En son saka tarafından, 08 Oca 2012, 21:39 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 değişiklik yapıldı.
Sebep: güncellendi.
Notebook, laptop, netbook
Kullanıcı avatarı
saka
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
 
İleti: 19909
Kayıt: 31 Tem 2007, 10:00
Konum: istanbul
Ettiği Teşekkür: 88
Aldığı Teşekkür: 117
Notebook markası: Asus

Re: Notebook Ekran Kartları Sıralaması

İleti saka » 16 Ekm 2007, 08:34

Güncellendi.
Notebook, laptop, netbook
Kullanıcı avatarı
saka
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
 
İleti: 19909
Kayıt: 31 Tem 2007, 10:00
Konum: istanbul
Ettiği Teşekkür: 88
Aldığı Teşekkür: 117
Notebook markası: Asus

Re: Notebook Ekran Kartları Sıralaması

İleti ericadams » 21 Ekm 2007, 04:12

benim laptopumda atı mobility radeon hd 2300 hypermemory var buradaki listeye göre belleği 128 gmzüküyor ama ben sistemimden bakınca 256 gözüküyor paylaşımla 1024 e çıkıyor acaba beni mi kazıkladılar yoksa listede mi hata var??
ericadams
Yeni Üye
Yeni Üye
 
İleti: 13
Kayıt: 18 Ekm 2007, 01:04
Ettiği Teşekkür: 0
Aldığı Teşekkür: 0

Re: Notebook Ekran Kartları Sıralaması

İleti saka » 21 Ekm 2007, 08:26

2300 her zaman 128mb' dir. Sende 1gb ram olduğu için 128 de sistemden alır ve 256 olur.
Notebook, laptop, netbook
Kullanıcı avatarı
saka
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
 
İleti: 19909
Kayıt: 31 Tem 2007, 10:00
Konum: istanbul
Ettiği Teşekkür: 88
Aldığı Teşekkür: 117
Notebook markası: Asus

Re: Notebook Ekran Kartları Sıralaması

İleti kaya_alaattin » 26 Ekm 2007, 00:51

benim ekran kartım ati hd 2400 ama bu listede bu kart yok hd2400xt var acaba aynı kartmı yani bendeki modeli xt mi oluyor şimdi teşekkürler

O da bir asuscu:)
kaya_alaattin
Yeni Üye
Yeni Üye
 
İleti: 17
Kayıt: 26 Ekm 2007, 00:12
Ettiği Teşekkür: 0
Aldığı Teşekkür: 0

Re: Notebook Ekran Kartları Sıralaması

İleti saka » 26 Ekm 2007, 08:43

kaya_alaattin yazdı:benim ekran kartım ati hd 2400 ama bu listede bu kart yok hd2400xt var acaba aynı kartmı yani bendeki modeli xt mi oluyor şimdi teşekkürler

Listeyi yeniledim. Ekran kartınızı 48. sırada görebilirsiniz.
Notebook, laptop, netbook
Kullanıcı avatarı
saka
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
 
İleti: 19909
Kayıt: 31 Tem 2007, 10:00
Konum: istanbul
Ettiği Teşekkür: 88
Aldığı Teşekkür: 117
Notebook markası: Asus

Re: Notebook Ekran Kartları Sıralaması

İleti kaya_alaattin » 26 Ekm 2007, 20:42

listeyi yenilediğin için teşekkürler arkadaşım ama benim ekran kartım ati hd 2400 listede 64mb olarak görünüyor ben 128mb diye biliyordum listedemi bir yanlışlık var yoksa benimi kandırdılar çok merak ediyorum teşekkürler arkadaşım gerçekten güzel çalışıyorsun tebrik ederim.

O da bir asuscu:)
kaya_alaattin
Yeni Üye
Yeni Üye
 
İleti: 17
Kayıt: 26 Ekm 2007, 00:12
Ettiği Teşekkür: 0
Aldığı Teşekkür: 0

Re: Notebook Ekran Kartları Sıralaması

İleti saka » 26 Ekm 2007, 22:24

64 olduğunu sanmıyorum. Bu sıralar en az 128 mb üretiliyor.
Notebook, laptop, netbook
Kullanıcı avatarı
saka
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
 
İleti: 19909
Kayıt: 31 Tem 2007, 10:00
Konum: istanbul
Ettiği Teşekkür: 88
Aldığı Teşekkür: 117
Notebook markası: Asus

Re: Notebook Ekran Kartları Sıralaması

İleti saka » 18 Arl 2007, 22:12

güncellendi.
Notebook, laptop, netbook
Kullanıcı avatarı
saka
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
 
İleti: 19909
Kayıt: 31 Tem 2007, 10:00
Konum: istanbul
Ettiği Teşekkür: 88
Aldığı Teşekkür: 117
Notebook markası: Asus

Re: Notebook Ekran Kartları Sıralaması

İleti oguzhanx » 19 Arl 2007, 16:19

benim ekran kartımda ati mobility hd 2400 ,tereddütte kalan arkadaşlar ; kart 128mb dır, paylaşımla max 256mb olur ;)
Kullanıcı avatarı
oguzhanx
Üye
Üye
 
İleti: 203
Kayıt: 26 Ekm 2007, 20:21
Ettiği Teşekkür: 0
Aldığı Teşekkür: 0

Sonraki

Notebook Genel

 


  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Gösterim
    Son ileti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir