yerel ağ bağlantısında veri alım ve gonderımı neden düşük?

Konu, 'Asus Notebook' kısmında medcezir tarafından paylaşıldı.

1. medcezir

medcezir Yeni Üye

saka kardes haklısın galiba kotu yazmısım.
    şimdi
    madde 1:
    bılgısayarım asus f3f. bunu aldıgımda vista vardı uzerınde bende kaldırdım.ve xp kurdum sürücüleri asusun sayfasından ındırdım.ama yerel ag baglantısı durumu yanı lan.(realtek surucu bu arada)dakı gelen veri ile giden veri oranları cok düşük bunun nedeni ne olabilır dıye sormustum.

madde 2:maalesef dvdram artık cd yada dvd yazmaz oldu sürekli hata veriyor.bu arıza donanımsal mı acaba?cd okuyor bu arada.

madde3:asus un teknık servisinin cok da iyi olmadıgına dair duyumlar aldım. hatta gonderdigin makineden parca bile alıyorlarmıs.siz boyle bişey duydunuzmu dedim.kısacası.
    madde 4:ki bu sonuncu aldıgımda 1gb vardı uzerınde şimdi 2gb bu ekleme garantı kapsamı dışına cıkarırmı bilgisayarımı.

saka cok da sinirlymişin.yanına yaklasımıyor.ama hata bende kusura bakma umarım bu sefer anlatabilmişimdir.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Yazdıklarınızı mümkünse madde madde ve daha düzgün bir Türkçe ile yazarsanız cevap vermeye çalışalım.
    Gecenin bu saatinde anlayışım çok kıt oluyor. Mesajınızı anlayamıyorum.

3. medcezir

medcezir Yeni Üye

ya saka kardes. gayet guzel bir sekilde maddeler halınde sorularımı sormama ragmen yinede cevaplamıyorsun.neden acaba.ne oldu ki takıtnmı bana nedir.yani iyi ki. bi kere yanlıs yazdık yani.neyse.herkes senin kadar anlamıyor işte ne yapalım yani.

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

1. Öncelikle site kurallarımızda da açıkca belirttiğimiz üzere kimse kimseye yardımcı olmak zorunda değildir.

Kod:
    Yöneticiler dahil, hiç kimsenin yardım etme zorunluluğu yoktur. Yardım tamamen gönüllü yapılır. Yapılacak olan yardımın büyüklüğü, yardım edecek kişinin yardımseverliğine ve bilgisine kalmış bir şeydir. Hiç bir kullanıcı bir diğer bir kullanıcıyı yardımcı olmamakla suçlayamaz
    2. Hergün ve günün her saati sitede değilim. Bu gayet normal, benimde bir hayatım var.

3. Bu sitede kimseye takıntım olmaz. Lütfen bu şekilde varsayımlarda bulunmayın.

4. Bu mesajlardan sonra bu konu için benden cevap alamazsınız. Umarım diğer arkadaşlar yardımcı olurlar.

Sayfayı Paylaş