Yeniden başlat Sorunu:(:(

Konu, 'Acer Notebook' kısmında emrah2166 tarafından paylaşıldı.

1. emrah2166

emrah2166 Yeni Üye

Selam arkadaşlar 2 hafta kadar önce..bi site aracılığı ile 2.el bir acer aspire9302 notebook aldım..
    İlk aldıgımda bilgisayarda işletim sistemi olarak xp kurdum ve kullanmaya başladım..Wireless dışında hiç bir sorunu yoktu.Sürücüleri yükledim halde..çalışmadı..tekrar format attım wireless için formattan sonra ilk yüklemede çalışyordu..Fakat sabah uyandım..wireless yine yok :)
    Ama asıl sorun bu değil..kablolu hat kullandığım için onu önemsemiyorum..

ilk aldıgımda çalışan yeniden başlat komutu..Artık sadece monitör kapatıyor..fAnlar çalışıyor..powertuşuna basılı tutunca kapatıyorm..Fakat açarken 2 kez kapatıp açmam gerekiyor..ilk açtıgımda siyah ekrana düşüyor..sonrasında normal açılıyor..

Kendim internet cafe işletiyorum..ilk kez böyle bir problem yaşıyorum..denediğim yönetemler
    -xp sp3 - sp2- vista starter kurdum..
    -güç şecenekleri ayarlarını denedim..

Şimdiden teşekkürleR..

2. taintedboy

taintedboy Yeni Üye

Aynı sorun benimde başıma geldi ve bende internet cafeciyim tesadüfün böylesi.Servise gönder.Anakarttan sorun yasıyorsun.Ben geldiginde acıp baktım icerisine bir kac yerinde lehim wardı anakartın.Hemen gönder 10 gün demez geri sağlam şekilde gelir ve bilgilerini de almayı unutma formatlayıpta yolluyorlar haberin olsun.

3. emrah2166

emrah2166 Yeni Üye

Servis yüksel bi ücret çıkartır diye düşünüyroum..

Senden ne kadr ücret almışlardı..

Sayfayı Paylaş