Yeni Notebook Driver Download Sitemiz Hakkında

Konu, 'Notebook Genel' kısmında The Wind tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. The Wind

The Wind Yeni Üye

Saygıdeğer üyelerimiz ve ziyaretçiler,yakın zamanda devreye soktuğumuz "www.notebookdriverdownload.com" adresli yeni sitemiz şu anda tüm Toshiba ve Acer modellerinin hem XP hem de VISTA driverlarını içermektedir.Yakın zamanda da Dell,Hp ve Asus notebooklar için de driverlar hazır olacaktır.Driverlar için bu siteden yararlanacağınız gibi http://www.notebookdriverdownload.com/ sitesinden de yararlanabilirsiniz.Siteye üye olmadan da driverları indirme şansına sahipsiniz.Aradığınız sürücüleri sitenin üst kısmındaki arama motorundan bulabileceğiniz gibi sitenin sağ tarafında bulunan marka linklerinden de istediğiniz modelin sürücülerini indirebilirsiniz.Sitemizden tüm dünyanın yararlanabilmesi için özellikle İngilizce yaptık.Sürücüleri ararken lütfen bunu göz önünde bulundurunuz.

www.notebookdriverdownload.com

2. ByKARANLIK

ByKARANLIK Yeni Üye

emeğinize sağlık umarım geniş çaplı olur ve daima ileri gidersiniz

3. maviokyanus

maviokyanus Yeni Üye

Sıkı bir paylaşım olmuş emeğinize sağlıkkkk [alkis]

4. cityofangels

cityofangels Yeni Üye

gerçekten kaliteli bir hizmet sitenin ingilizce olması ayrı bi güzellik taşıyor daha ziyaret etmedim ama sitede küçükte olsa türk bayrağı görmek isteriz.

5. grevgrev

grevgrev Yeni Üye

Ya ben A210 16G hotkey driverini bulamadım. Sölediğiniz sitede de yok. Kafayı yicem bi yrdım ederseniz sevinirim.

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sorunuzun yeri burası değil. Ayrıca bilgisayarınızın altındaki model kodunu bilmeden sitede doğru yeri bulamazsınız.

7. devil_54

devil_54 Yeni Üye

site sizinmi acan sizin ise neden ingilizce birde verilen driverlerde tam ayrıntı guncelleme tarıhı felan yazılırsa cok guzel olur yanı

8. The Wind

The Wind Yeni Üye

Neden ingilizce olduğu benim iletimde mevcut okursanız görürsünüz. ;)

9. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sürücü detayına girerseniz zaten eklenme tarihini görebilirsiniz. Driver sitesinde türkçe birşeye gerek yok ki?
    marka model sürücü seçmek için ingilizce bilmeye gerek yok.

10. sarp100

sarp100 Yeni Üye

Çok güzel olmuş ellerinize sağlık

11. omardaf

omardaf Yeni Üye

toshiba a 210(psaeg) driverları yok yardımcı olurmusunuz [imdat]

12. saka

saka Admin Yetkili Kişi

13. The Wind

The Wind Yeni Üye

Arkadaş sitede aramamış ki,elimde yok demek istemiş bence.Bi zahmet edip siteye bakın arkadaşlar,görmemek mümkün değil.Kodları açık bir şekilde yazılı.

14. kose_11

kose_11 Yeni Üye

eksikleri var ama çok iyi olmuş teşekkürler ;)

15. kose_11

kose_11 Yeni Üye

evet hocam benim hp pavilion dv 6000 notebook var.xp ye çevirdik.driverlerden sadece ses kaldı olmuyor.
    1 haftadır bulamıyorum.şöyle bi sorun daha var:ekrann sağ üstünde dv 6000 yazıo ama laptopun altında etikette dv 6500 ve onunda altında dv6640et yazıo.uğrastm uğrastm sadece ses kaldı yapamadım yardımlarınızı bekliyorum.teşekkür ederim

16. The Wind

The Wind Yeni Üye

[eklenti]http://www.notebook.gen.tr/hp-f5/hp-pavilion-dv6600-eglence-dizustu-bilgisayari-serisi-intel-t827.html,Şu linkteki[/eklenti]ses sürücüsünü ve ses yamasını aynen anlatıldığı gibi kurmaya çalıştınız mı?Ayrıca lütfen verdiğim linkten devam ediniz sorularınıza.

17. avicenna

avicenna Yeni Üye

yeni downland sitenizde asus f3s serisinin driverlarını bulamadım.benimkilerden bazıları eksik.bana yardımcı olursanız sevirim.tsk

18. The Wind

The Wind Yeni Üye

Orada zaten Acer ve Toshiba tamamlandı şu anda.İlk mesajımı iyi okumadınız sanırım,bşr de makinenizin modeli nedir tam olarak?f3s ile başlayan 10 tane model var.Bu sitede bulabilirsiniz hepsini.

19. west_life_01

west_life_01 Yeni Üye

elleriniz sağlık emekleriniz boşa gitmeyecek merak etmeyinn..

ben bu siteyi çok beğendim ...

ellerinize sağlık..

iyi çalışmalar...

20. goodboy89

goodboy89 Yeni Üye

sağolasın dostum

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş