Yeni notebook alıcam !!!

Konu, 'Notebook Genel' kısmında mustang77 tarafından paylaşıldı.

1. mustang77

mustang77 Yeni Üye

arkadaslar yeni notebook almak istiyorum
    2.500 ytl- 3.000 ytl arası bi notebook tavsiye edebilirmisiniz?
    17 '' ekran ve 2gb ram ı gıbı ozellıklerı olan bır makıne almak ıstıyorum tavsıye edebılıcegınız bır notebook markası ,modeli varmı... Sımdıden tskkurler

2. justice

justice Yeni Üye

Kardeşim bu notebook çok özenle seçilmesi gereken bir şey. Çünkü verdiğin para bana göre az bir para değil. onun için alacaksan en iyi markayı alacaksın ve herkes tarafından kullanılan ve sevilen beyeni toplayan bir şey... Bu konuda Asus en iyilerden biri diyebilirim ve gözüm kapalı Asus'u tavsiye edebilirim...

3. Dilmac

Dilmac Yeni Üye

15.4 olsaydı kesinlikle Asus F3sa tavsiye ederdim. Ama madem 17 istiyorsun Asus'un G1 veya G2 modellerinden birini tavsiye ederim. Onları bi incele istersen

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

G1 de 15.4 ekran.

Asus g2 olabilir ve asus a7 modeli var o olabilir. Acerların modellerini bilmiyorum.

Bu arada 17 inç notebook pek tutulan birşey değil. Ne amaçla kullanacaksınız bilgisayarı?

5. Dilmac

Dilmac Yeni Üye

Pardon G2 sadece 17 inç uyardığın teşekkürler Saka

6. mustang77

mustang77 Yeni Üye

bilgisayari oyun oynamak (online oyunlar) icin alicam sayilir.15.4"de olabilir.marka olarak toshiba, hp, asus arasinda kaldim.bu markalardan hangisinin ozelligi daha ii olur? garanti olarak hangisi daha guvenilir?

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Hp değilde asus ve toshiba olabilir. Asus ta F3sa, f3sv ve g1ws oyun için ideal noteboklardır.

8. mustang77

mustang77 Yeni Üye

ASUS F3Sa
    HP pavillion DV9590
    Toshiba Satellite A200-VL1

Bu modelleri buldum.Hangisini aliyim? veya bunlardan daha iyisi varmidir?

9. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Toshibanın kasası çok şık. F3sa ile 1vl arasında seçin tamamen sana kalmış.

10. mustang77

mustang77 Yeni Üye

HP ye hic bakmiyim mi? ASUS icin herkez cok iyi diyor ama aldiktan sonra pisman olmak istemiyorum.ben bu bilgisayarda en cok knight online oynicam oyunda takilma ve lag olmasini istemiyorum. kafam cok karisti ins yanlis bir karar vermem:)

11. Dilmac

Dilmac Yeni Üye

Asustan pişman olacağını sanmıyorum. F3SA kullanıyorum bende. Memnunum hiç bir şikayetimde yok. Seçim sana kalmış yindede

12. mustang77

mustang77 Yeni Üye

ASUS alicak olursam hangisini aliyim? f3sa / f3sv / g1ws / g2vs
    max 3000ytl olabilir buna gore hangisi?ucuz bir bilgisayar alip pisman olmak istemiyorum.son kurusuna kadar verip saglam bisey almak istiyorum

13. The Wind

The Wind Yeni Üye

Hepsi güzel,oyun hastasıysan g1 ya da g2

14. saka

saka Admin Yetkili Kişi

G2 17 ekran. Eğer bütçeniz yetiyorsa en iyi o olacaktır.

15. mustang77

mustang77 Yeni Üye

g2 nin ekran karti icin kotu diyorlar.f3sa almayi dusunuyorum.genel de oyun oynicam ama g1 ve g2 de okadar iyi bir ozellik goremedim

16. umutkara

umutkara Yeni Üye

HP için çok kişi sorunlu diyor. Düşündüğün markaların sayfalarına gir, forumlarına bak. Asus içinse genelde çok iyi deniyor. Ben Dell'in bir 17" olanını gördüm, iki gün önce çok hoş duruyordu. Fiyat aralığı da sana uyuyordu yanlış hatırlamıyorsam, ama konfigürasyonu hatırlamıyorum.

17. hacas

hacas Yeni Üye

kardeş sen bilirsin ama bence o kadar parayı notebook dökmen bence çok yanlış enfazla 2.000ytl al 2.00 ytl senin işini zaten fazlasıyla görücektir ramıda 4 gb yaparsın alsana canavar 3.000 ytl likler sony var oda iş adamları genellikle kullanıyor sana gelmez

18. xmaynakx

xmaynakx Yeni Üye

hp dv9000 serısı asırı ısınmadan kapanıyor sana a200 serısınde problemler cok cıkıyor bu aralar 17" istiyorsan toshiba p100 modelını tavsıye derım arkadasımda ayrıca arkadasımda satılık toshiba qoısmo g20 var 1700$ dolara verıyor cıhaz sıfır kutusu açılmamıs hala almadıysan düşün derim

19. The Wind

The Wind Yeni Üye

A200 serisinde hangi problemler var acaba çok sayıda?

20. çöplük

çöplük Yeni Üye

valla arkadaşım aldınmı bilmiyorum ama bende senin gibi kararsızım şuan piyasada MONSTER marka oyun notebookları var cazip geliyor ama marka bilinmediği için endişelerim var. ama özellikler hiçbir markada yok :roll: hattta senin istediğin gibi 17" 512MB DDR3 8800M GTX modelleri getirmişler insan aşık olur böyle bir makinaya babamı ikna edebilsem hemen almak istiyoruımmmmm :evil:

Sayfayı Paylaş