Yeni laptop alacağım tavsiye?

Konu, 'Oyun Genel' kısmında by_maffay tarafından paylaşıldı.

1. by_maffay

by_maffay Yeni Üye

Arkadaşlar 2000-2500 tl arası limitim var iyi bir laptop alacağım extra özellik olarak web cam bluetooth olursa iyi olur ama olmasada olabilir ama öncelik fanı kendini parçalayarak dönmesin yandan fanlı olursa iyi olur. Nerede kullanacağıma gelince ben Metin2 oyunu oynuyorum ve bu oyunu aynı anda 3-4 tane açabilmem gerekiyor o yüzden biraz kasabilir ama sizin tavsiyelerinizle iyi bir laptop alacağıma inanıyorum. Oyunu bilmeyenler olabilir onun için şöyle bir örnek vermek istiyorum. Arkadaşımda http://www.teknovadi.com/dell-laptop/de ... iron-6400/ marka laptop var silkroad online oyunu oynuyor normalde bu oyun Metin2 obline oyunundan daha ağır bir oyun. Bu laptopta silkroad oyununu 2 oturum birden açabiliyor hiç kasılmadan ama metin2 den sadece 1 tane açabiliyor ve çok kasılıyor ekranda donmalar oluyor neden bende anlamadım. Buna nazaran bana iyi bir laptop önerisinde bulunabilirmisiniz? Ha bir arkadaşımdada HP G5000 5060ET model laptop var Metin2 Online oyununu onda biraz takılsada 2 oturum açılıyor. Ama ben yeri geliyor 4 oturum birden açıyorum. Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar. Kolay gelsin.

2. Error!

Error! Yeni Üye

3. by_maffay

by_maffay Yeni Üye

İnternet veri alış verişi o kadar çok olmuyor çünkü kotalı bir kullanıcı 4 oturum birden açık 1 ay boyunca açık kalsada kotası dolmuyor extradan internetten video falan izlese bile. tavsiyeniz için teşekkür ederim, değerlendireceğim.

4. by_maffay

by_maffay Yeni Üye

Tavsiyenizi biraz inceledim ama R560 serisinin bir kaç modeli var AS01TR, AS03TR, AS02TR gibi birde verdiğiniz linkteki laptop un ekranı karemi dikdörtgenmi dikdörtgen olması iyi olurda.

5. Error!

Error! Yeni Üye

6. by_maffay

by_maffay Yeni Üye

Peki ilk verdiğiniz linkteki laptop un tam olarak modeli ne? Çünkü o serinin bir kaç modeli varda AS01TR, AS03TR, AS02TR gibi.

7. Error!

Error! Yeni Üye

AS02TR

8. Error!

Error! Yeni Üye

ben bildiklieri hakkında yorumlarımı yazıyım..
    MONSTER® Notebook bugün incelemesini izleme fırsatım oldu videodada bir fan sesi geliyor dedim heralde evdeki havalandırma çalışıyor.çok rahatsız edici bir durum.ama size kalmış bir şey..

SONY VAIO ve TOSHIBA sony ye göre toshibadanın ekrankartı biraz daha iyi( HD 3650) (sonymi toshibamı deseniz ben sony derim hem tasarım bakımından hemde özellik bakımından gayet güzel.)

DELL in işlemcisi diğerlerine oranla çok daha güzel ama ram 3GB diğerleri 4 gb.ekran kartıda HD 3450 256 mb işlemci iyi ama ekran kartı diğerlerine oranla düşük

yani kısaca ben SONY derim.Karar Sizin

Sayfayı Paylaş