Yeni laptop alacağım tavsiye!

Konu, 'Oyun Genel' kısmında by_maffay tarafından paylaşıldı.

1. by_maffay

by_maffay Yeni Üye

Arkadaşlar 2000 ytl limitim var. Laptop almayı düşünüyorum. Biliyorum oyun için laptop tavsiye etmezsiniz ama ben lapptop kullanmak zorundayım. Öncelikle bir olaydan bahsedeyim arkadaşımın Dell inspiron 6400 marka laptop u var Silkroad online oyununda 2 ar birden rahat çalıştırabiliyor, hemde bilgisayar hiç kasılmıyor. Bu laptopta Metin2 Online oyunu 1 çar olarak çalıştırdığımda ekranda donma oluyor ama bilgisayar kendini kasmıyor yani fan falan. Bendede Acer Aspire 5520 var aynı Dell de olduğu gibi Metin2 oynarken ekranda donma oluyor yalnız Acer Dell e göre çok kasılıyor fan kendini parçalıyor oda zannedersem işlemci Amd olduğundan. Kaldıki ben metin 2 de 2-3 çar aynı anda açabiliyim. Şimdi sizden isteğim bana maksimum 2000ytl lik metin 2 ve silkroad da 2-3 çar kasılmadan, ekranı donmadan rahat oynayacağım bir laptop tavsiyesi etmeniz. Mesajlarınızı bekliyorum kolay gelsin. Saygılarımla...

2. by_maffay

by_maffay Yeni Üye

bi cevap yokmu yaaa?

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

metin2 oyunu hakkında bilgimiz yok. Böyle bir bilgi olmadan nasıl o oyuna laptop önerebiliriz ki?

4. Error!

Error! Yeni Üye

5. elsad

elsad Yeni Üye

ben azerbaycandan yaziyorum onun icin elindeki tl nin kac dolar etdiyini bilmiyorum
    oyun icin sana asus m50 serisini oneririm
    benim kullandigim asus m50vn hoparlorleri disinda hicbir seyinden sikayetim yok sesi bir az zayif

Sayfayı Paylaş