yeni !!! Dell Studio XPS Notebook 'lar.

Konu, 'Dell Notebook' kısmında FinansMania tarafından paylaşıldı.

1. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Dell mevcut üst seviye serileri olan Studio ve XPS'in öğelerini birleştirerek iki yeni tasarım odaklı notebook tanıttı.

Tasarım olarak Dell gümüş kaplamadan vazgeçerek Studio XPS 13 ve 16'yı deri desenli ve parlak yüzeye sahip anotlanmış alüminyum kasa ile çevreliyor. 13,3 inçlik subnotebook Studio XPS 13 sadece 2,2 Kg ağırlığında ve güncel bir Core 2 Duo işlemcinin yanında 4 GB RAM, 500 GB sabit disk ve bir Nvidia Geforce 9400M G veya 9500M sunuyor.

Studio XPS serisinin amiral gemisi ise Studio XPS 16. Standart olarak cihazın HD-Ready çözünürlüğü (720p) destekleyen 16 inçlik bir ekranı var. Bunun yanında güncel bir Core 2 Duo işlemci, ATI Mobility Radeon HD 3670 ve 8 GB'a kadar sistem belleği sunuluyor. Maksimum 500 GB sabit disk ve bir Blu-ray sürücü kullanılabiliyor.

Dell Studio XPS 13 1430 dolardan, Studio XPS 16 ise 1360 dolardan başlayan fiyatlarla temin edilebiliyor.

2. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Şimdiden HASTASI OLDUMMMMMMMMMMMMMMMMM!!!

Bu güzellik ne zaman girecek Türk semalarına???

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Türkiye'ye hep ucuz olanları getiriyorlar. Umarım bu modelleri getiriyorlar.

4. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Evet Saka üstadım, Mavibilgisayar stoklarında makina ancak kdv indirimli olarak dahi fiyatı şu an 2850. Gece saat 12 sonrası 3500 civarı olacak. İşte HD resimler ;

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

dell gibi bir markayı sadece en ucuz ürünlerini getirerek küçük düşürüyorlar ülkemizde malesef. bu alet çok güzel inşallah çokca sipariş vererek fiyatını düşerler

6. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Saka Üstad,

Ne varki Studio XPS 1640 modelinde 2 adet usb var. Alet bu yönden çok zayıf. Harici bağlantı portları çok az geldi bana.

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

cihaz çok iyi ise bence usp port 3 olmuş iki olmuş çok önemli değil. 5 dolarlık pasif bir çoklayıcı ile arttırılır. ben genede 2 den fazla kullanmıyorum zaten :)

8. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

İşlemci, Chipset ve Bellek:
    Intel Core2 Duo Mobile P8400 2.26GHz İşlemci,
    4GB DDR2 Bellek

Görüntü ve Ses:
    15.6" TFT 1366x768 LCD Ekran
    1789MB (512MB Dahili) ATI Radeon 3670 Hyper Memory Ekran kartı
    IDT High Definition Audio
    Dahili hoparlörler

Depolama:
    300GB SATA Sabit Disk
    DVD+-RW Dual Layer Optik Sürücü

İletişim:
    Intel Wifi Link 5100 Wireless Ethernet
    10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet
    Bluetooth

Bağlantılar:
    1x Ethernet
    2x USB
    1x eSATA
    Kulaklık ve Mikrofon
    1x VGA
    1x HDMI
    1x Firewire

İşletim Sistemi:
    Windows Vista Premium

9. A6034447

A6034447 Yeni Üye

Valla dostlar o ovdugunuz(ya da ben oyle dusunuyorum)bilgisayar su anda karsimda formatlandiktan sonra karsimda duran bi zavalli cunku icine XP kurmak kesinlikle imkansiz oldugu gibi ubuntu kurdugumda wireless driver inda inanilmaz bi sorun yasiyorum o da kesmedi dedim bari ingilizce olan bi vista kurayim vista ultimate kurdum ve su anda karsimda ekran donmus bi sekilde duruyo XPS1340 ve tam 3 gundur gece gunduz makinayla ugrasmaktayim istedigim tek sey ise vista home premium harici bi OS kullanmak...Vatan bilgisayardan gectigimiz pazar aldim sanirim bu cumartesi iade edicem....

10. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Önce Vistayı kurup bir donanım raporu alıp (Everest ile) o raporu burada yayınlayacaktınız. Sn. Saka artık bu konularda Ordinaryüs Prof. seviyelerine geldi. Bu forumda destek verilipde XP kurulamayan bir makina kalmadı çok şükür.

11. vyperpunk

vyperpunk Yeni Üye

cd yi içine traktör gibi alıyor takır tukur, 2 tane usb si var, cihazın üstü parlak bekoların üstü gibi aynı maldan yapılmış, menteşelerinin yanındaki plastik 2 ayda açılmaya başlıyor göze güzel gelse bile çok kötü kasa yapmışlar yapmışlar

Sayfayı Paylaş