yeni alacagim notebook icin yardim !!

Konu, 'Notebook Genel' kısmında barisokn tarafından paylaşıldı.

1. barisokn

barisokn Yeni Üye

Arkadaslar yeni bir notebook almak istiyorum
    Daha once kendime ait hic notebookum olmadi hep pc kullandim bu yuzden notebook alirken dikkate alinmasi gereken konulari bilmiyorum..Yardim ederseniz cok sevinirim hatta simdiden herkese tesekkurler.
    kafamda 3 marka var toshiba , sony yada hp
    fiyati cok onemli degil zaten amerikadan alicam fakat asmis(Genellikle odev yaparken kullanicagim) bir notebook olmasini beklemiyorum cok agir olmasin yeterince hizli olsun ve beni 2 3 sene idare etsin istiyorum .
    Tavsiye edeceginiz bir model varsa nedeniyle birlikte yazarsaniz cok sevinirim ... Herkese tekrar tesekkurler

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

verdiğiniz tarife uyan yüzlerce model olabilir. Birde amerikada ki fiyat ve stok durumunu bilemiyorum.
    Dolayısı ile öneride bulunmak zor.

3. barisokn

barisokn Yeni Üye

macbook aliyim mi ornegin ?? yada SONY VAIO VGN-NR498E/S nasildir

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

macbook güzeldir ancak işletim sistemine alışabilecek misiniz?
    verdiğiniz sony modeli donanım olarak vasat bir notebook. internet ve ofis kullanımı için gayet yeterlidir ancak oyun performansı beklemeyin.

5. barisokn

barisokn Yeni Üye

macbook a windows yuklesem vista yada senin bana tavsiye edebilecegin hem okul icin hem internet kullaniminda hemde bazi oyunlari hatta bazi degil su an bekledigim tek bir oyun var o da diablo3 onu calistirabilecek bir tavsiyen var mi ??

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

ben bu aralar asus'un m51 serilerini tutuyorum. Yakında 10-15 gün sonra centrino 2 platformunda notebooklar olacak. Belki de amerikada çoktan piyasaya çıkmıştır.

sizin tabirinizle biraz aşmış bir notebook;
    http://www.bestbuy.com/site/olspage.jsp ... 2650467562

7. barisokn

barisokn Yeni Üye

ilgin icin tesekkur ederim boyle bi notebook degildi aradigim aslinda cok basit\

agir olmasin ofis ve internet kullaniminda rahat ediyim fakat oyun calistirabilmem icinde ekran karti dandik bisey olmasin

8. Foivord

Foivord Yeni Üye

Sakanında dediği gibi istediğiniz özellikte bir çok notebook var.Örneğin sistem gereksinimleri minimum ve maximum ne olmalı söylebilirseniz daha çok yardımcı olabiliriz.

Sayfayı Paylaş