Yazıcılarda Kartuş Kullanımı Ve Bakımı

Konu, 'Donanım Ürünleri' kısmında The Wind tarafından paylaşıldı.

1. The Wind

The Wind Yeni Üye

Arkadaşlar kartuşlarınızla ilgili görüşlerinizi ve sorunlarımızı bu başlıkta paylaşalım.İlk soruyu ben sorayım.Bende eski bir hp deskjet modeli yazıcı var ve 1 defa siyah kartuşu doldurttum.Ama sonradan kartuş kurudu şimdi onu tekrar adam edebilirler mi yoksa kafadan yeni bir kartuş mu alayım?

2. tunsa84

tunsa84 Yeni Üye

merhaba arkadaşım, kendim sorunumu çözmek istiyorum dersen sıcak suyu cay bardağına doldur ve buğarını kartuşun alt kısmına yaklaşık 6dk tuttuktan sonra fazla bastırmadan peçete ile mürekkebini al. eğer yinede sorunun çözülmez ise kartuş dolumu yapan bir yere götür en iyi şekilde sorununu özeceklerdir

3. The Wind

The Wind Yeni Üye

Valla kartuş dolduran bir yere götürdüm olayı çözemediler.Ölmüş sanırım,yenisi 30 ytl ymiş,alacağım yakın zamanda.Sağol cevabın için.

4. oxide

oxide Yeni Üye

Beninde Canon ip 1800 yazıcım var. Kartuşlarını doldurttuktan sonra "Aşağıdaki kartuşlardan biri tanınamıyor" diye uyarı geliyo. Herhangi birini çıkardığında da Aşağıdaki kartuş takılmadı diye uyarı geliyo. Anlamadım şimdi hangisi arızalı hangisi arızasız...

5. ergink

ergink Yeni Üye

son yöntem sıcak suyun içinde bir müddet beklet kartuştan boya çıkınca çıkart ve hafifce sil tak. yada kartuş dolduranlarda özel ilaçlar olur iki fıslatsın açılıyor

6. The Wind

The Wind Yeni Üye

cevap için sağol,denerim bir ara..

Sayfayı Paylaş