[yardım] notebook tavsiye.

Konu, 'Notebook Genel' kısmında seflera tarafından paylaşıldı.

1. seflera

seflera Yeni Üye

iyi günler arkadaşlar. Şu anda bilgisayarım olmadığı ve cep telefonundan nete girdiğimden çok fazla araştırma yapamadım. bu sitedeki bi kaç tavsiyeyi okudum. Asus N53SN-SZ076V özelliklerini çok begendim ama biraz pahalı. Bütçem 1800 tl civarı. Pc ye çok ağır programlar yüklemem. En fazla flash photoshop falan yüklerim. Oyun oynamam. Sadece pek hassas davranmam. On tane programı aynı anda açıp zavalli pc donunca garipserim. Biraz dayanıklı bi notebook lazim bana. Bir de ses kalitesi önemli film izlemek açısından. Böyle olunca 1800 den fazla para verip o modeli almak mantıklı mi bilmiyorum. Zaten maksimum 2000 tl verebilirim. Bana bi kaç notebook tavsiye edebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden tesekkurler.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bence güzel bir notebook seçmişsiniz

3. seflera

seflera Yeni Üye

güzel bir notebook ama baya pahalı bi notebook.
    Netten alacak olsam bile gold bilg.da 2.464 tl liste fiyatı ise 2.692
    2.400 tl yi hiç düşünmüyordum max 2000-2100 tl.
    Birde finansörüm yani babam sorun çıkarıyor. netten alışveriş ile ilgili tabularıni yıkamadim. Vatan bilgisayar i örnek verdim güvenilir bir site, antalya da mağazaları da var sorun olmaz, bak netten alınca çok ucuz oluyor diye. Git antalya ya ordan al o zaman dedi:) sanırım öyle yapicam. gezme fırsatını kacırmıyım dedim:)
    sizce mantıklı mi oraya gidip almak. Isparta da pek fazla mağaza seçeneğim yok da. Artık orada hangi model uygun gelirse onu alacağım.

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bugün vatanda %25 indirim vardı, umarım değerlendirmişsinizdir.

5. seflera

seflera Yeni Üye

bimeks in reklamını görüp önce bimeks e gitmiştim. asus N53SN-S700V yi aldım 1824 tl ye.
    istediğim diğer notebook ASUS N53SN-SZ076V dan tek farkı i5 ve 2410M olması ve sabit diskinin 500 gb olması.
    sabit disk hızları falan aynı. ekran kartları da aynı. ram de öyle. bir tek işlemci ve sabit disk farkı için daha fazla para vermeye gerek olmadığını düşündüm. notebook u mu çok sevdim. ayrıca cidden ısınmıyor hiç. 5 gün oldu gerçi de şimdilik çok memnunum:)

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Sayfayı Paylaş