YARDIM CRYSİS BÖLÜMLER

Konu, 'Oyun Genel' kısmında brianspilner tarafından paylaşıldı.

1. brianspilner

brianspilner Yeni Üye

arkadaşlar merhaba kısa süre önce crysis oyunuyla tanıştım ve oyunda emin adımlarala ilerlerken CORE_CRYSIS bölümünde takılıp kaldım ve bir çıkış yolu bulamıyorum. Oyunu oynayan ve bitiren arkadaşlarım varsa yardımcı olurlarsa çok teşekkür ederim.

2. hakzan

hakzan Yeni Üye

ben bitireli çok oldu bu oyunu, bu yüzden pek hatırlamıyorum. eğer resim koyarsan hatırlayabilirim.

3. brianspilner

brianspilner Yeni Üye

yapabildiğim kadarıyla fotoğrafları ekliyorum. umarım hatırlarsın :)

[resim=][/resim]

4. hakzan

hakzan Yeni Üye

Arkadaşım resimler çok bozuk ama anladığım kadarıyla şu bölümdesin, koreli elemanı öldürdükten sonra doktorla asansöre bindin sonra patlama oldu falan doktor kurtarıldı sen kaldın öyle bişeydi. Ordaki çıkışı tam hatırlamıyorum ama orda çıkış kolay biraz bakın sağa sola gezin sürekli muhakkak bulursun, yanlış hatırlamıyorsam bundan sonraki bölüm daha zor uzaylıların yerine gitceksin ordaki çıkışı bende rastgele bulmuştum. Kusura bakma yardımcı olamadım, hatırlayamadım.

5. nkutanoglu

nkutanoglu Yeni Üye

yanlıs hatırlamıyosam orda ruzgarın geldıı yone dogru ılerlıyeceksın bı yere kagıtlar falan ucusuyo oraya gıreceksın...ordasın sen sanırım

6. KARADUMAN 61

KARADUMAN 61 Yeni Üye

arkadaşlar bende arkadaşın söylediği yerdeyim asansörde DR kurtarıldı ben kaldım cıkışı bulamıyorum bana yardımcı olurmusunuz

7. EGEMEGEM44

EGEMEGEM44 Yeni Üye

arkadaş sen hangi bölümdesin söyle ben oyunu bitirdim hatırlıyom

8. EGEMEGEM44

EGEMEGEM44 Yeni Üye

hakzan sen hangi bölümdesin

9. EGEMEGEM44

EGEMEGEM44 Yeni Üye

karaduman sen corenin içinde misin :?:

10. EGEMEGEM44

EGEMEGEM44 Yeni Üye

konuşçak biri yokmu :?: