Yardım : Asus X5DAB-K50AB Dizüstü Sorunları

Konu, 'Asus Notebook' kısmında AssassinsKing tarafından paylaşıldı.

1. AssassinsKing

AssassinsKing Yeni Üye

Arkadaşlar Bu Dizüstüyü Aldığımda Vista Yüklüydü Bende Windows 7 Yükledim. Ama Xp Yapmak İstiyorum. Normal Xpler Satasız Olduğu İçin Yüklenmiyor Sata Destekli Bir Kaç Xp Denedim Daha Yüklemenin Ortasındayken Ekran Kararıyor ve Bir Daha Gelmiyor. Başka XP Denedim Bu Seferde Tam Yüklendi Ama Bilgisayar Açılıyor Fakat 'Hoşgeldiniz' Yazısı Çıkmadan Önce Ekran Kararıyor Bu Yüzden Tekrar W7 Ye Döndüm. Yardım Ederseniz Sevinirim. Şimdiden Teşekkürler.

Bir Diğer Sorunum:

izüstümde Ati Mobility Radeon HD 4570 Ekran Kartı Var ve Ben Bunu Oyunlardan Daha Fazla Performans Almak İçin Güncellemek İstiyorum Bu Konuda Bana Yardımcı Olabilirmisiniz ? Eski Driver Yüklüyken Yenisini Yüklemeye Kalktığımda Yükleme Ekranında Display Driveri Gösteriyor Ancak Eskisini Tamamen Silip Yenisini Yüklemeye Kalktığımda Yükleme Ekranında Display Driveri Göstermiyor Sadece Catalist Control Center vb. Gösteriyor. Şimdiden Teşekkürler.

İşletim Sistemim: Windows 7 32 Bit

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Windows 7 kullanmanızı fazlası ile öneriyorum.

3. AssassinsKing

AssassinsKing Yeni Üye

Windows 7 Çok Fazla Ram Tüketiyor. Ekran Kartı Güncelleme Hakkında Yardımcı Olabilirmisin ? amd.com Dan İndiriyorum Ama Uygun Olmuyor Bir Türlü.

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bende eski bir lenovo notebook var.
    Windows 7 xp den daha stabil çalışıyor.

5. AssassinsKing

AssassinsKing Yeni Üye

Driver Sorunu Çözülmüştür.

Sayfayı Paylaş