YARDIM..asus f3sr ekran kartı driverında sorun var

Konu, 'Asus Notebook' kısmında dijital tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. dijital

dijital Yeni Üye

selam olsun site sakinlerine ...arkadaşlar bir hafta önce asus f3sr notebook aldım ....notebookta vista yüklüydü..ben bunu xp ye çevirdim.tüm driverları da bu siteden indirdim ...ve yükledim ..fakat bilgisayarımda şöyle bi sorun oluştu: ekran kartının driverını yükledim..ekrandaki açık olan bi klasörü sağa sola doğru (mouse la) salladığımda ekranda kayma oluyo..ayrıca F5(yenile) tuşuna bastığımda ise iki defa yenileme yapıyor..Allah aşkına şu soruna bi çözüm yolu gösterin delirecem..

ekran kartı =Ati Radeon hd 2400
    not : diğer driverlarda hiçbir sorun yok
    yardımlarınızı bekliyommmmmm

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

3. dijital

dijital Yeni Üye

merhaba saka hocam ..öncelikle ilginize çok teşekkür ederim..verdiğiniz linktekileri ben daha önce yapmıştım..siz deyince herşeyi baştan tekrar yaptım ...ancak sorun yine devam ediyor....ha bu arada bilgisayarı aldığım frmanın müşteri hizmetleri ile görüştüm..onlarda ekrana bakar bakmaz ekran kartının driverında sorun olduğunu ve bu driverın buna uygun olmadığını söylediler...ama bir türlü bulamadım .yardımlarınızı bekliyorum

4. dijital

dijital Yeni Üye

tamam saka hocam benim sorun çözüldü..nasıl çözdün diye sorma sakın bende anlamadım...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş