[YARDIM]"Asus F3JP cd okuma sorunu"

Konu, 'Asus Notebook' kısmında husam881 tarafından paylaşıldı.

1. husam881

husam881 Yeni Üye

Öncelikle merhabalar..Konudada belirttigim gibi asus F3JP model bir laptop kullanıyorum..Bilgisayar CD okumuyor fakat CD yazbiliyorum.Yani CD yi tanıyor fakat boş gösteriyor..DVD okuma yazmasında da bir sorun yok.Ancak bazen DVD yazdırırken GÜÇ AYARLAMA HATASI diye bir hata veriyor.Bende kullandıgım programı kaldırıp yeniden kurdugumda tekrar yazıyor..Acaba sorun DVD sürücüsünden kaynaklanıyor olabilir mi ??? Yardımlarınız için simdiden tesekkurler.. :cry:

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

3. husam881

husam881 Yeni Üye

ilgilendiğiniz için tesekkurler.

4. Must@f

Must@f Yeni Üye

Bende F3JP kullanıcısıyım. Bilgisayarınızı servise göndermenizi tavsiye ederim. Orjinal kutusuyla birlikte güvenli bir şekilde kutularsanız iyi olur. Bir de kargo Aras kargo firması. Aras kargo firmasıyla gönderebilirsiniz. Asus'a telefon açmanıza gerek yok. Zaten telefonla ulaşmaya çalışırsanızda telefonda baya bi süre beklemek zorundasınız. Ürünüzün problemlerini bir kağıda yazıp Aras kargo firmasına teslim edin. Kargoya teslim ederkende ne teslim ettiğinizi kargo teslim kağıdına(Ambar Tesellüm Fişi) yazdırın. Yani kargo içeriği olarak Asus F3JP Notebook diye yazdırın. Yanında adaptörünü, bataryasınıda gönderiyorsanız onuda kargo teslim kağıdına yazdırın.
    Teslim kağıdının bir örneğini kendinize alın. Yetkili kargo elemanında adı, soyadı ve imzasının olmasına dikkat edin. Yoksa bilgisayarınız kargoda kaybolursa sonra bir hak iddaa edemezsiniz.

Sayfayı Paylaş