[YARDIM] 5710g geç açılma sorunu

Konu, 'Acer Notebook' kısmında sinan bas tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. sinan bas

sinan bas Yeni Üye

[YARDIM]
    Merhaba saka bey, Yeni bir üyeyim. Site kurallarınızı okumama rağmen yeni kullanıcı olduğum için beceriksizliğimden özel mesaj gönderdim sanırım. Ayrıca bunun için özür dilerim. Ben ACER 5710G kullanıcısıyım. Sizin forumlarınızla XP kurdum ancak her format attıktan bir süre sonra bilgisayarımda geç açılma sorunu yaşıyorum. Forumlarınızda geç kapanma ile ilgili çözüm buldum ancak bunla ilgili çözüm bulamadım. Forumlarınızı aradım ancak buna bir çözüm bulamadım. Allah için yardım edin. Arkadaşlarım hem bilgisayarla hem benle dalga geçiyor(Bilgisayar 4. sınıfım). sen nasıl bilgisayar öğretmeni olacaksın diye :( Şimdiden Teşekkür Ederim...

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Merhaba,
    yeni üye olduğunuz gerçekten belli oluyor.
    Birincisi özel mesaj ile yardım istememelisiniz. Bunun sebebini defalarca açıkladık.
    İkincisi kişiye özel mesaj yazmamalısınız. Diğer arkadaşlara saygısızlık olrak algılanır ve cevap alamazsınız.
    Üçüncüsü bir notebook serisi ile ilgili bir konu varsa sorunuzu orada sormalısınız. Böylece kullanıcılar birtek yerde toplanır. Ve daha kolay cevap alınır.

acer-f28/acer-aspire-as5710-serisi-hakkinda-hersey-burada-t208.html

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş