Xp Pack 3Pof. Format Atıyodum ancak bir hata verdi;?

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında Doqal tarafından paylaşıldı.

1. Doqal

Doqal Yeni Üye

Format atıyodum cdıyı takılıyorum cd okuyo kur dosyalarını kuruyo ama kur dosyalarını kurduktan sonra şoyle bır hata verıyo..
    takılı bır dısck alanınız yoktur.. dıye..
    asus f3c modelı laptop yardım edersenı sevınırım

şu an bende pack 2 yukluyu n lite prıgramıyla bootmu yapacaz oylemı format atacaz yardımcı olursanız sevınırım

2. justice

justice Yeni Üye

Sata diver entegre ettiniz mi? ettiyseniz bile bir daha kontrol ederek yeniden satalı xp cd yapmanızı tavsiye ediyorum.

3. Doqal

Doqal Yeni Üye

Hatayı Tam Olarak Yazım Ustam Tekrar Denedim

Kur, Bilgisayarınıza Takılı Hiçbir Sabit Disc Bulunamadı...

Sabit Disclşerin Açık Ve Bilgisayarınıza Doğru Şekilde Bağlanmasını , Disckle İlgili

Donanim Yapılandırılmasının Doğru Olmasını Sağlayın Bu İşlem ,

Üreticinin sağladığı tanılama yadaa kur programını çaliştırmayı içerebilir..

kur devamö edemıyor kurdan çıkmak için f3 'e abasın..

Kur Dosyalşarını Kuruyo Ve Bu Hata Gelıyo Sonrasında

Hata Bu

Not: Pack 2 nİn Sata Driverini Entegre Edecem Yine..

4. Doqal

Doqal Yeni Üye

Pack 2 Sata diverlerini Kurdum Ancak Çalişmadı Entegre Yaptım Kur Dosyalaarını kurduktan sonra.. bozuk dedı tanımadı yardımcı olursanız sevınırım

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

temiz katılımsız bir xp cdsi bulup ona sata sürücülerini eklerseniz sorununuz düzelir.

6. MaTh1ens

MaTh1ens Yeni Üye

Anlatılan sata driver lı xp cd si oluşturma olayını 3-4 defa denedim ama başarılı olamadım.bende şöyle bir yol denedim.bios tan advanced kısmına girip ide config i pasifleştirdim.sonra normal xp sp2 cd sini taktım ve sorunsuz bir şekilde kurdum.bu yöntemi tavsiye ederim.15 dk da kurdum xp yi :)

Sayfayı Paylaş