xp home edition

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında uA_Y_C_A tarafından paylaşıldı.

1. uA_Y_C_A

uA_Y_C_A Yeni Üye

mrb arkadşlar. ben windows xp home edition aldım... cd'nin üstünde; bu cd sadece 1 bilgisayarda kullanılabilir diyor.. ben bunu pc me yükledikten sonra format atmak istesem tekrar bunu kullanamayacakmıyım... nasıl iş bu anlmadım.. Ayrıca KİTABININ arkasında Bu üründe, kopyalamaya karşı teknolojik önlemler alınmış olabilir. yazıyor . ne demek bu ya vardır yada yoktu dimi :? :cry: :roll:

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Tabiiiki format atabilir ya da başka bir bilgisayara yükleyebilirsiniz.Microsoft tabiiki cdye istediğiniz kadar bilgisayarda kullanabilirsiniz yazmaz :D

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Format atmak ile ilgili bir konu değildir.

Yasal olarak bir windows cd sini sadece bir bilgisayarda kullanabilirsiniz. Kullanacağınız her bilgisayar için ayrı ayrı lisans almanız gerekir.

Microsoft her zaman kopyalamanın önüne geçmek için önlemler almaya çalışıyor. Bunun için üzerine o şekilde yazmıştır.

4. fiducia

fiducia Yeni Üye

***************************************************************************************************************

5. srt7575

srt7575 Yeni Üye

ilk kurduğun bilgisayara o cd ile istediğin kadar kurabilirsin tabiki
    windowsun cd üzerine yazdığı kopyalanmaya karşı alınan önLemleri coktan türk milleti oLarak kırdık biz :D :D :D

6. The Wind

The Wind Yeni Üye

Ama burada paylaşımı yasak belirtelim tekrar.

Sayfayı Paylaş