xp de donma sorunu

Konu, 'Acer Notebook' kısmında cilgindeha tarafından paylaşıldı.

1. cilgindeha

cilgindeha Yeni Üye

arkadaşlar öncelikle sorunlarımı dinlediğiniz için teşekkür ederim. ben 1.5 yıldır acer aspire 5601 kullanıyorum.bilgisayarı aldığımdan bu yana xp kullanamuyorum 1 yıldır vista ultime kullanmak zorundayım. bilgisayara ne zamanki xp yüklerseM YÜKLEYEYİM orjinal backup (yedekleme) CD'si ile, bilgisayar 1-2 saat sonra donup kalıyor. bazen ne kapanıyor,ne de açılıyor. örg:windows'a hoş geldinizekranı geldiğinde, daha ileri gitmeden donup kalıyor. defalarca farklı kırık xp de yükledim ama driverlerini yükledikten sonra yine aynı sorunu veriyor.AMA ne hikmettir ki VİSTA' da canar gibi çalışıyor ve 1 yıldır hiç sorun yaşamadım.
    NOT:Bilgisayar 1 yıl önce başka arızadan dolayı değişe verdim. bu sorunu yeni gelen aynı notebook modelinde yaşıyorum. değişime verdiğim bilğisayar xp de çalışıyordu.yani aldığım backup eski bilgisayarın backubu.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Benzer sorunu sadece ethernet kartı sürücüyle ilgili olarak duydum. İsterseniz ethernet kartının sürücüsünü kurmadan bir deneyin.

Sayfayı Paylaş