XP de böyle bir özellik varmıydı ? Yoksa benmi yeni gördüm.

Konu, 'Acer Notebook' kısmında aGrasiwe tarafından paylaşıldı.

1. aGrasiwe

aGrasiwe Yeni Üye

Slm arkadaşlar geçenlerde iş yerinde akradas bilgisayarda öylece oynarken böyle bir özellik ekrana gelmiş oda beni cağırdı ben ilk defa gördüm xp de zaten pc ye formattan sonra ben bişiler yükledim ama böyle özellik katacak bişey yüklemedim zaten böyle birşeyide ilk defa duydum ve gördüm bunun ne olduğu hakkında veya programsa adını verebilecek arkadaslar varsa çok ii olur aslında böyle bişe olması güzel ama daha önce rastlamadım saygılar !!!

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

resim oldukça küçük ama sanırım ekranı dörde bölmüş. Bende daha önce gördüğümü sanmıyorum.

3. aGrasiwe

aGrasiwe Yeni Üye

evet bir kaç kişiye gönderdim böyle birşey daha önce görmemişler nasıl bulacam bilmiyorum enteresan bişey ekranı dörde bölmüyor hem kac pencere acıksa o kadar çok bölüyor...

4. Helcaraxe

Helcaraxe Yeni Üye

Fareniz microsoft mu acaba?

5. aGrasiwe

aGrasiwe Yeni Üye

evet microsoft sakın farenin özelliği deme :)

6. Helcaraxe

Helcaraxe Yeni Üye

Evet farenin özelliği :) microsoft farelerde scrollun üstüne bastığınızda veya atadığınız başka bir tuş da olabilir, açık olan tüm pencereler küçültülerek ekrana gelir. Dilediğinizi seçer ve çalışmaya devam edersiniz. Kapalı olan tüm pencereleri tek tek gözden geçirmeniz gerekmez..

Microfost reklamı tadında bi mesaj oldu gibi ama açık açık söyliyim hiç sevmem kendilerini :mrgreen:

7. aGrasiwe

aGrasiwe Yeni Üye

bilgi için çok teşekkürler bunuda öğrenmiş olduk :)

8. ChroNiC

ChroNiC Yeni Üye

acer grid olması lazım.
    ama pek benzemiyor, dediğiniz gibi fare de olabilir,onu bilmiyorum.

9. sonyericssoncu

sonyericssoncu Yeni Üye

acer grid vistanın xp versiyonudur belkide

10. Helcaraxe

Helcaraxe Yeni Üye

grid değil arkadaşlar microsoft farelerde tekerleğe bastığınızda ekran bölünür ve açık olan tüm pencereler tek bir ekranda gösterilir..

Sayfayı Paylaş