x59sr226dv kasası ile ilgili

Konu, 'Asus Notebook' kısmında maxmen tarafından paylaşıldı.

1. maxmen

maxmen Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar.geçen hafta vatan bilgisayardan asus'un x59sr226dv modelini satın aldım.cihazdan gayet memnunum fakat geçen gün aynı seri notebook'u başka bi mağazada ekranın iç kısmını kaplayan yerinin parlak olduğnu ve benim makinamınkininde mat bir renge sahip olduğunu farkettim.(ekranın kenar kısmı).Ürünün internetteki resimlerinede bakınca hakikaten parlak bi yapısı olduğunu fark ettim fakat benim makinamın kasasında mat bir renge sahip.Bunun üzerine vatan'ı aradım fakat asus ile görüşün dediler bugünde(27-04-09) asus'u arıyıp durumu bildirdim benim telefonumu aldılar ve geri dönceklerini söylediler ama henüz ses seda yok.şimdi sormak istediğim şu :

benim notebook'un bu kısmı neden mat ve bu ilerde bir sorun yaratır mı?Asus'tan bu durum için ne talep etmeliyim?yorum ve önerilerinizi bekliyorum.şimdiden teşekkürler.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

x59sr ve x59sl ler farklı seriler. belki tasarımları da farklıdır. tamamen aynı seri olduğundan emin misiniz?

3. maxmen

maxmen Yeni Üye

tamam ama benim x59sl serisi ile işim yokki.ayrıca tasarım olarak benzer makinalar sadece donanımları farklı.x59 serisi notebooklara bu linkten bakabilirsiniz.parlak kenar kısmı varya işte benim notebook'ta o alan mat.bunun sebebini merak ediyorum sadece.

seriler/26/X59.html

4. maxmen

maxmen Yeni Üye

43 kişi görüntülemiş yokmu hiç düşüncesi fikri olan arkadaşlar??

Sayfayı Paylaş