Wireless sorunu

Konu, 'Hp Notebook' kısmında xfactory9025 tarafından paylaşıldı.

1. xfactory9025

xfactory9025 Yeni Üye

arkadaşlar 2 gündür wirelessimde bi sorun var baglanıyor ama yalnızca yerel diyor internete girmiyor vistadan kaynaklanıyor yazmışlar bi sürü sitede bunu nasıl çözebilirim

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

notebook ne?
    en son ne değişiklik yaptınız?
    Aynı modemde bağlanan başkaları var mı? Yoksa sorun sadece sizde mi?
    Bilgisayarınız başka modemlere bağlanabiliyor mu?

3. xfactory9025

xfactory9025 Yeni Üye

notebook hp pavilion dv5 1130et bi değişiklik yapmadım daha alalı 15 gün oldu hem kablo hem wireleste aynı hatayı alıyodum modemi resetleyince kablo sorunu geçti ama wirelesste devam ediyor bu wireles benim modemin wirelessi değil benim modem kablolu şifresiz tek wireless modem bulabildigi için başka modemde deneyemedim ama 4 sinyal çekerken bile aynı hata eskiden 1 sinyalde bile giriyordum

4. xfactory9025

xfactory9025 Yeni Üye

güncel [director]

5. xfactory9025

xfactory9025 Yeni Üye

lütfen saka bi çözüm bul şuna recovery bile yaptım sistemi gene aynı

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Başkasının wireless modemi ile yaşadığınız bağlantı sorununu nasıl çözebilirsiniz ki?
    O kişinin nasıl bir güvenlik önlemi aldığını biliyor musunuz?

7. xfactory9025

xfactory9025 Yeni Üye

192.168.1.1 den girince admin admin le modem sayfasına girilebiliyor ayarlar açık wirelese evdeyken ihtiyacım yok ama okulda lazım olack ya benim laptoptan kaynaklanıyorsa?

8. Gospelll

Gospelll Yeni Üye

denetım masasi-aygit yoneticisi-ag baglastırıcıs-broadcom 802.11b/g wlan denılen seyi kaldır tekrar kur sag tık yapıp sonra yukarıda monıtor gıbı seye tıklayıp ondan sonra kendı kendıne kurulacaktır
    bunlar basımıza cok geldı olabılır bole seyler ^^ anlamazsan ozelden msj at yarın aksam sana resımlı anlatıyım daha net olur.

9. hpdv6000

hpdv6000 Yeni Üye

Modeminden Kaynaklanıyordur Problem. Modeminin Markası Ne Bence En Yakın Yetkili SAtıcıyla Görüş. Sana Ne Yapman Gerekeni Söylerler.

Sayfayı Paylaş