Wireless Sorunu

Konu, 'Hp Notebook' kısmında emre3673 tarafından paylaşıldı.

1. emre3673

emre3673 Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba,hp pavilion dv6103eu notebookum var,bir virüs programı kurdum bilgisayar yeniden başladı ve o zamandır wireless kullanamıyorum..wireless network kartı aygıt yöneticisinde görünmüyor..bilgisayara format attım yine düzelmedi sanki pcde wireless yokmuş gibi,bide biosa girdiğimde network adapterin yanında ünlem işareti var acaba sorun nedir ve nasıl çözebilirim..driverları kaldırdım bidaha kurdum her yolu denedim olmuyo..donanımda sorun var diye düşündüm ama kurcalarken bi kere gördü internete bağlandım fakat pc yeniden başladığında yine görmedi..ne yapmalıyım arkadaşlar? teşekkür ederim saygılar

2. Zebza

Zebza Yeni Üye

FN tuşu yardımı ile açıp kapatmayı dene veya düğme varsa oradan dene, sorun devam ederse muhtemelen donanımsaldır . Garanti devam ediyorsa gönder, bitti ise önce telefondan yetkili servisten destek iste.

3. The Wind

The Wind Yeni Üye

Pavilion serisinin wireless yönünden sabıkalı olduğu biliniyor,bunu hp de kabul etti,belki sizin sorununuz da bundan kaynaklanıyor olabilir.

4. emre3673

emre3673 Yeni Üye

FN tuşu derken anlamadım?? gerçekten doğru diyosunuz benim arkadaşında wireleessi bozulmuştu hp garip

Sayfayı Paylaş