Wireless adsl bağlantı sorunu

Konu, 'İnternet, Güvenlik ve Ağ' kısmında emrebekar87 tarafından paylaşıldı.

1. emrebekar87

emrebekar87 New Member

Arkadaşlar bugün evimize internet baglattık.Notebookumla kurdugumuz kablosuz aga baglanmaya çalıştıgımda bu ağa bağlanılamıyor ağ artık kapsama alanında olmayabilir hatası alıyorum.Ne yapabilirim lütfen yardım edin.....

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Konu başlığını lütfen dzeltinz. Hiçbir forum sitesinde lütfen ayrdım diye bir başlık açılması hoş karşılanmaz.

Bakın kurallarımızda bu konu ile ilgili ne yazmaktadır.
    Kod:
    # Gönderilecek konuların başlıkları içerikleriyle alakalı olmalıdır. "Yardım, çok acele yardım..." gibi yazılar içeren konu başlıkları yazmamaya özen gösterin. Sonuçta hepimizin soru(n)ları önemli ve bir an önce çözüm beklemekte.
    Bu arada adsl'i kuran kişi ya da kişiler bütün işlemleri yaptımı? Wireless ağını görüyor musunuz?
    Şifrenizi giriyor musunuz?
    Biraz detay veriniz lütfen.

3. emrebekar87

emrebekar87 New Member

Üzgünüm..Bulunduğum ruh halınden dolayı öle bi başlık yazdım.TTneyt adsl nin vrediği airties modem.Internete ancak kabloyu takarak bağlanabiliyorum.Modemin cdsini bilgisayara kuran pc windows vista benimki xp acaba ondan kaynaklanan bir sorun olabilirmi??

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

02124440239 airties müşteri hizmetleri ile görüşürseniz çok kısa sürede size bilgi vereceklerdir.

5. emrebekar87

emrebekar87 New Member

tşk Daha önce böle bişey başına gelmiş yada çözümünü bilen varmı?

6. Tuncya_Sukan

Tuncya_Sukan New Member

Kardeş Modem Üzerindeki WLAN ışı yanıyor mu Yanmıyor ise Modem Wlan Etkin hale Getirmen Lazım Airteisler ip Numarası 192.168.1.2-1 olması bunlar exporler yazıp Modem İçine girmen gerek açılan menüde sol tarafda kablosuz Ağ var ordan Etkin Seçeneğini Tıklayarak Wlan Aça biilirsin
    Eğer Wlan Yanıyor ve baglanmıyorsa Modem veya Laptop'unda bi sıkıntı var demekdir.. Kolay gelsin

Sayfayı Paylaş