Windows Xp Kurdum Kapatamıyorum Yeniden Başlatamıyorum

Konu, 'Acer Notebook' kısmında toygar44 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. toygar44

toygar44 Yeni Üye

Acer Aspire 5710G Kullanıcısıyım Vistayı Xp Yaptım Fakat Bilgisayarı Normal Şekilde Kapatamıyorum Windows Kapatılıyor Bölümünde Takılıyor. Araştırdım Googlede Birçok Kişide Aynı Sorun Yaşıyor Çözüm Bulabilen Görmedim. Mecburen Güç Düğmesine Basılı Tutuyorum Direk HDD Kapanıyor Oda İlerde Birçok Sorun - Hata Çıkartır Başıma Ben Sorunsuz Xp İstiyorum Lütfen Buna Bi Yol Bulabilirseniz Çok Sevinirim. Teşekkürler. ^^

İlk Başta Yanlış Bölüme Yanlış Şekilde Konu Açtığım İçin Saka Arkadaşımızdan Özür Diliyorum.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Estağfurullah. Özür gerekli değil. Bölümlere dikkat etmenizi istememizin gayet mantıklı bir sebebi var.

Diyelimki biz sizin sorununuzu çözdük. Sizin gibi bu sorunu yaşayan bir sürü de kişi var. Siteye gelenlerin ilk bakacağı yer acer forumu, daha sonra ise 5710g ile ilgili konu olacaktır.
    Çözümü oraya yazarsak sorun olmadan cevabı okuyacaklardır. Ama yazmassak aynı şey için onlarca yerde onlarca konu olabilir.

İşte bu sebeple bu mesajınızı da kapatıyorum ve sadece bu seferlik acer-f28/acer-aspire-as5710-serisi-hakkinda-hersey-burada-t208.html bu konuya taşıyorum.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş