Windows XP için arapça dil paketi

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında pamukoglu tarafından paylaşıldı.

1. pamukoglu

pamukoglu Yeni Üye

Arkadaşlar Windows XP için arapça dil paketi lazım. arapça öğreniyorum ve bir çok arapça programa sahibim. ancak sadece dil i arapçaya çevirmekle yada klavyeyi çevirmekle olmuyor. aslında komple bir arapça XP olsa daha iyi olacak ama şimdilik dil paketi de işimizi görür. hani ingilizce xp üzerine türkçe dil paketi kuruyorduk ya ondan lazım. yarıdmlarınız bekliyorum Allah rızası için

2. justice

justice Yeni Üye

kardeş verdiğim linkte arkadaş vermiş dil paketlerini ve kurulumunu. işine yarayacak gibi gözüküyor. kolay gele.

Tıklayın..

3. newbalance_83

newbalance_83 Yeni Üye

orası üyelik istiyor, ve ne olduğu belli br site de değil.
    eğer oraya üye iseniz açıklayıcı bir şekilde burada paylaşabilirisniz diye düşünüyorum

4. ult_raslan58

ult_raslan58 Yeni Üye

İngilizce Xp Türkçeleştirmek Farklı dil paketleri şeklinde.
    Tıklayın.. Burayada bir kere üye oluyorsunuz daha açıkLayıcı daha anlamlı aradıgın bütün dilerde İngilizce Xp Türkçeleştirmek Vardır Arkadaşlar. Ben Burdan indirdim Süper açıklayıcı düşünrseniz buyrun..
    İngilizce Xp Türkçeleştirmek

5. ult_raslan58

ult_raslan58 Yeni Üye

tşk arkadaşım yardımcı oldugun için

6. powerful

powerful Yeni Üye

Arkadaşlar buradaki arapça dil desteği türkçe üzerinde hata veriyor. Ben uzun denemelerden sonra çözümünü buldum ve sizinle paylaşmak istedim.
    Bir arapça sitesinde detaylı anlatım yaptım.
    Size de verdiğiniz bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim:
    http://www.arapcadersanesi.com/k-window ... esin-cozum

Sayfayı Paylaş