Windows vista için antivirüs programı arıyorum.

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında halker03 tarafından paylaşıldı.

1. halker03

halker03 Yeni Üye

Windows Vista işletim sistemleri antivirüs programı varmı?bana yardımcı olursanız sevinirim....saygılarımızla...

2. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

kardeş öncelikle başlıgı ve sorunu küçük harflerle yaz yoksa cevap alamazsın ve kitlenir ;)

sorunu biraz daha açrmısın vistaya uygun antivirüs programı var mı diye soruyorsun?

3. The Wind

The Wind Yeni Üye

1-Antivirüs programının hp ile ilgisi yok o yüzden yazılım forumuna taşındı başlık.
    2- Cevabı yazayım,xp de çalışan hemen hemen tüm antivirüs programları vistada da çalışır ama son sürümleri olması grekir,en çok kullanılanlar ise McAfee,Eset Nod32,Kaspersky gibi programlardır.

4. Zebza

Zebza Yeni Üye

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Avast kullanıyorum ben hem xp de hem de vista da. Üstelik ücretsiz bir program.

6. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

geçen hafta Panda kurdum çok hoşuma gitti sistemi biraz kasıyor yalnız, çok memnun olduğum için silemedim :)

7. prometheus3x

prometheus3x Yeni Üye

ben de avg kullanıyorum vista da ve baya memnunum...

8. mavi özgür

mavi özgür Yeni Üye

slm hocam yeniyim burada ayrıca yeni dizüstü edindim.hani şu piyasadaki hediye hp compaq6720s den.simdi yana döne antivirüs programı aradık sonra avast kurduk yetmedi kaspersky 7 de denedik e sonra aktivasyon istedi yapamadim e dedim kaldirayım kaldirdik ama bu kes bilgisayarın orjinalinde olan norton -symantec internet security de gitmiş:(( yada daha once gitti ben görmedim:))ne yapacağımı bilmiyorum onları tekrar indirmem lazım galiba ama vakit yok. bir de cambridge second edition dictionary yuklemeye calıştim bi kaç gün iyiydi e sonra o da servis saglayıciniza başvurun dedi.sildim tekrar yukledim ama hala aynı havada sözlük .aslinda cd de en son xp ye eygun yaziyor bende de vista var ama arkadasımda vista oldugu halde calişiyor ayni sözlük.neyse lafı uzatıp vaktinizi almayayım ne yapmamı tavsiye edersiniz norton ve sözlük hakkında.teşekkür ederim

9. Abdurrahman

Abdurrahman Yeni Üye

Size tek tavsiyem var o da bilgisayarınızı geri almanız. Şu anda ismi tam aklımda değil. Bilgisayarınızı eski bir tarihteki yüklü programların olduğu zamana döndürmeniz gerekiyor.=

10. faerless

faerless Yeni Üye

slm arkadaşlar bu siteye yeni katıldım vista iiçin hiç antivirus programına gerek yok windows defender o iişi üstleniyo
    ama yine de kurmak isterseniz avast öneririm hemde 1 yıl ücretsiz lisans weriyor sürekli kendini güncelli avastın kendi siteainde son sürüm ve lisans mevcuttur

fujitsu siemens
    AMİLO AMD Turion64*2
    8400 ekran kkartı
    2gb ram
    250 hdd
    dvd-rw
    muhteiem dizayn

11. haruntt

haruntt Yeni Üye

merhaba,

hala virüs programı arıyor musunuz bilmiyorum fakat aşağıda vermiş olduğum programı çok övdüler bende kurdum. Norton 360 v4

En kötü sistemde bile gayet kararlı çalışıyor.

http://www.cafepaylas.net/antivirus/343 ... -full.html

bu adreste mevcut. Umarım işinize yarar.

Sayfayı Paylaş