Windows 8 Pro Yükledim

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında mcorcina tarafından paylaşıldı.

1. mcorcina

mcorcina Yeni Üye

windows 8 Pro yükledim aşağıda özelliklerini yazdığımı bilgisayarımın bluetooth, wireless ve Fn tuşuna bastığımızda yukarıda çıkan genel menüyü nasıl yükleyebilirim.

toshiba L655-149 notebook L655-149 laptop modeli

İŞLEMCİ: Intel Core i5-450M 2.4 GHz. (Turbo Boost Teknoloji 2.66 GHz.) 3 MB Cache Bellek İşlemci
    RAM: 3 GB DDR3 1066 Mhz. (Max.8 GB) Ram
    SABİT DİSK: 500 GB SATA (5400 Rpm) HDD
    EKRAN KARTI: ATI Mobility Radeon HD 5650 Max. 1024 MB Ekran Kartı
    İŞLETİM SİSTEMİ: Microsoft Windows 7 Home Premium Tr-İng (64 Bit)

3 GB DDR3 1066 Mhz. (Max.8 GB) Ram
    500 GB SATA (5400 Rpm) HDD
    Microsoft Windows 7 Home Premium Tr-İng (64 Bit)

toshiba L655-149 notebook modeli i5 işlemci kullanmaktadır.
    2.4 ghz. işlemci hızına sahiptir. turbo boost teknolojisi ile bu hızını 2.66 GHz. e kadar çıkarabilmektedir.
    8 gb a kadar yükseltilebilen 3 gb ddr3 1066 mhz. ram belleğe sahip olan model atinin paylaşımsız 1 gb ekran kartına sahip.
    windows un son sürüm işletim sistemi olan windows 7 işletim sistemi kurulu olarak gelmektedir.

2. mcorcina

mcorcina Yeni Üye

windows 8 Pro yükleyen yok mu?

yada ilk mesajımdaki sorunu nasıl halledebilirim.

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

toshibanın windows 8 ile satılan notebooklarından birinin destek sayfasına girip yardımcı programı indirin ve kendi bilgisayarınıza kurun.

4. mcorcina

mcorcina Yeni Üye

ben benim durumu Toshibanın müşteri hizmetlerine de yazmıştım ordan gelen cevabı aynen paylaşıyorum
    belki başka birine lazım olur:

Toshiba Müşteri Hizmetleri ( destek@toshibatr.com )

Sayın Müşterimiz,

Cihazınıza Windows 8 Pro yüklediyseniz, cihazın bu kısa yol menüsünü getiren Windows 8 sürücülerini indirmeniz gerekmektedir.

Bunlar da TOSHIBA VALUE ADDED PACKAGE, FLASH CARD UTILITY, eğer varsa TOSHIBA FN KEY UTILITY programlarıdır.

Bunlara rağmen olmuyorsa, fabrika çıkışındaki bilgisayarla birlikte gelen işletim sistemini kullanmanızı tavsiye ederiz

Saygılarımızla,

Toshiba Müşteri Hizmetleri
    0212 340 60 80

Sayfayı Paylaş