Windows 8, 2012'de geliyor mu?

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında Error! tarafından paylaşıldı.

 1. Error!

  Error! Yeni Üye

  Windows 7 ile uğraşaduralım, Windows 8 ile ilgili söylentiler hızla artıyor. Bu söylentiler doğruysa, Windows 8 sadece bir makyaj mi olacak?

  Tam da Windows 7'ye alıştım diyorsanız, durup düşünmenizde fayda var. Doyumsuz bilişim dünyası, Windows 7 ilk ayını bugün doldururken, yeni Windows sürümüyle internet kullanıcılarını karşı karşıya bıraktı. Tam 1 ay önce piyasaya sürülen Windows 7, Windows 8'in temelini oluşturacak gibi gözüküyor. Zira söylenti halinde de olsa, Windows 8'in, sadece Windows 7'nin daha da makyajlı hali olabileceği bildirildi.

  Ayrıca Microsoft, Windows 8'i 2012 gibi piyasaya sürmeyi planlıyor. Vista ile büyük hayal kırıklığı yaşayan firma, yaralarını Windows 7 ile sarıyor belki ama, Windows 8 ile bu yaraları tamamen unutmak istiyor. Microsoft'un, Windows 8'in yol haritası çizdiği ise bilişim uzmanları arasında, "daha güvenilir kaynaklardan çıkan söylenti" olarak biliniyor. Windows 8 ile ilgili çalışmaların başlandığı da yayılan dedikodular arasında. Dolayısıyla Windows 8 ismini daha sık sık duyacağız gibi gözüküyor.


  alıntıdır:shiftdelete.net
   

Sayfayı Paylaş