WIN7 ULTIMATE BİLGİSAYARIM SİMGESİNDE DONMA

Konu, 'Asus Notebook' kısmında mrnightman tarafından paylaşıldı.

1. mrnightman

mrnightman Yeni Üye

Arkadaşlar F3sc220dr kullanıcısıyım ve makinemi aldığım gunden beri bu forum benim için her problemi çözebildiğim tek yer oldu bu sebeple öncelikle herkese teşekkürler. Şimdiki sorunum şu belki de bu seriler wın7 uyum prb yaşıyor bilemiyorum ama makineme win7 ultimate kurdum genel olarak driver prb falan hiç yok ancak samsungs2 500 external hd de kullanıyorum (etken olabilir diye yazdım) bilgisayarım simgesi bazen açtığımda üstte yeşil çubuk sayıyor sayıyor ama görüntüde bir kıpırdama yok yani pencere öyle donup kalıyor ama bu esnada herhangi bir prd mesela notepad açıp farklı kaydet ya da aç diyerek c ve d ve diğerlerine normal ulaşabiliyorum. Bunu da ara ara yapmakta sinir bozucu bir durum tavsiyeniz nedir bilemiyorum ama aklıma bios falan geliyor artık ancak bunun dışında hiçbir prb yok yardımcı olan olursa inanılmaz mutlu olacagım teşekürler. Bu arada wın7 orjinaldir. [imdat]

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

support.asus.com adresinden son bios sürücümü indirilebilir ama sorun neden kaynaklanır emin değilim.

Sayfayı Paylaş