Win7 Harddisk'imi USB aygıt olarak görüyor...

Konu, 'Asus Notebook' kısmında globetrotters tarafından paylaşıldı.

1. globetrotters

globetrotters Yeni Üye

Merhabalar,

Asus M51DV216VR cihazıma Windows 7 RC1 İngilizce versiyon kurdum.Gayet stabil çalışıyor herhangi bir sorunum yok fakat bilgisayar üzerine takılı harddisk'i USB aygıt olarak görüyor ve ekranın sağ alt köşesinde USB aygıt simgesi çıkıyor.Tıkladığımda " ST9250827AS ATA device aygıtını çıkar " şeklinde bir bildirim alıyorum.

Bunu nasıl giderebilirim yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler :oops:

2. JAMERSON

JAMERSON Yeni Üye

dostum öncelikle hayırlı bayramlar dilerim kurarken sorun yaşandı herhalde c ile d silip birdaha kurmanı öneririm bende d sürücüsünde bir program vardı ismini hatırlayamıyorum o yüzden aynısı bende olmuştu insallah yardımcı olabilmişimdir. iy i geceler kendinize i yi bakın

3. globetrotters

globetrotters Yeni Üye

İlginize teşekkürler dediğinizi yine deneyeceğim fakat c ile d yi silsem bile yine kurulumda harddiski partitionlara ayırmak zorundayım birşey değişmeyecek öyle değil mi ?

4. nightlovin

nightlovin Yeni Üye

Merhaba

Şuan benimde diskimi aynı şekilde usb olarak görüyor format atmak birşeyi değiştirmiyor yanlız söyleyim driver veya biosla alakalı bir durum olabilir.

kolay gelsin

5. nightlovin

nightlovin Yeni Üye

6. globetrotters

globetrotters Yeni Üye

çok teşekkür ederim bu çözüm %100 çalıştı [flowers] iyi bayramlar

7. nightlovin

nightlovin Yeni Üye

yanlız bu driver beta sanırım win 7 cıkınca release olabilir.

kolay gelsin

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

siz çipset sürücüsünü kurmadan mı kullanıyordunuz?
    Sorun olması gayet normalmiş o zaman.

9. nightlovin

nightlovin Yeni Üye

şuan asus'un sitesinde mevcut olmadığı icin mecburen driverları bulana kadar öyle kullanmak zorunda kaldık

10. nightlovin

nightlovin Yeni Üye

merhaba

parmak izi okuyucu varmı notebook'unda ? varsa eğer win7'de bu işi nasıl cözdün.

Sayfayı Paylaş