win7 çok yavaş açılma sorunu

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında LyA__ tarafından paylaşıldı.

1. LyA__

LyA__ Yeni Üye

Arkadaşlar bilgisayarım hp dv5-1272, c de vista yüklü , hdd yi bölüp diğer bölüme win7 yükledim, 2 sene win 7 yi sorunsuz kullandım ama 7 ay önce win7 de bilgisayarda yavaşlayıp açıldığında hiçbirşey yapamaz duruma geldi, word dosyası açmaya çalıştım fare imleci döndü de döndü bir türlü açılmadı daha doğrusu çok yavaş açılıyor 20-25 dakika da bazen daha uzun sürede açılıyor, sonra win 7 yi silip yeniden format attım 1 hafta problem olmadı sonra yeniden aynı sorun oluştu. 4-5 kez yeniden format attım win 7 yükledim ama hep aynı sorun oldu. Format atıyorum bir hafta sonra bilgisayarı bir açıyorum yine en ufak bir word dosyası veya dosya açamıyorum. Sonra format atmayı bıraktım vistayı kullanmaya başladım ama o da bilgisayarı acayip kasıyor. Win7 ile bilgisayarımda hiç ısınma olmuyordu. Çok rahat kullanıyordum. Sorunun ne olabilir anlamadım.

win7 pro kullanırken bu sorun oluştu sonra win7 ultimate yükledim etkinleştirdim ama sorun devam etti. Hdd de sorun var diycem ama hdd yi tarattım bir problem yokmuş...

Sayfayı Paylaş