WIN 7 ULT. DRIVER (donanım ve üretici list eklidir)ASUS F8SN

Konu, 'Asus Notebook' kısmında caglarengin78 tarafından paylaşıldı.

1. caglarengin78

caglarengin78 Yeni Üye

ASUS F8 SN MODEL NOTEBOOK İÇİN DRİVER SORACAKTIM
    NVIDIA SÜRÜCÜLERİ İÇİN YAPTIĞINIZ AÇIKLAMALARI OKUDUM AMAM PEK ANLAMADIM DENEDİM BECEREMEDİM

WIN 7 Yİ KURDUM FAKAT ESKİDEN OLAN GÖRSELLER (wireless on/off, batary charging, blootooth simgeleri ekranda saydam olarak gözüküyodu) VE BAZI SİSTEM ARAÇLARININ DRİVERLERİNİ GÖREMİYORUM

Kod:
    AYGIT YONETICISINDE 

EKRAN KARTI STANDART VGA OLARAK GÖRÜNÜYOR
    BASE SYSTEM DEVICE
    BASE SYSTEM DEVICE
    BASE SYSTEM DEVICE
    FINGERPRINT SENSOR
    UNKNOWN DEVICE
    UNKNOWN DEVICE

GORUNUYOR

KAMERA USB OLARAK GORUNUYO SES VAR GERISI NORMAL GORUNUYO
    DRIVER SORARKEN AŞAĞIDAKİLERİ VERMEYENLERİN İSTEKLERİ DİKKATE ALINMAYACAK DEMİŞSİNİZ
    İŞTE DONANIMIM VE ÜRTEİCİLERİ İLE İLGİLİ LİSTE

--------[ Özet ]--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bilgisayar:
          Bilgisayar Türü                                   ACPI x86-based PC  (Mobile)
          İşletim Sistemi                                   Microsoft Windows 7 Ultimate
          OS Servis Paketi                                  [ TRIAL VERSION ]
          Internet Explorer                                 8.0.7100.0
          DirectX                                           DirectX 11.0
          Bilgisayar Adı                                    PC
          Kullanıcı Adı                                     e&e
          Oturum Etki Alanı                                 [ TRIAL VERSION ]
          Tarih / Saat                                      2009-08-26 / 14:27

Anakart:
          CPU Türü                                          Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T8300, 2400 MHz (12 x 200)
          Anakart Adı                                       Asus F8000Sn Series Notebook
          Anakart Çipseti                                   Intel Crestline-PM PM965
          Sistem Belleği                                    [ TRIAL VERSION ]
          BIOS Türü                                         AMI (12/25/07)

Görüntü Birimi:
          Görüntü Bağdaştırıcısı                            Standard VGA Graphics Adapter  (14 MB)
          3D-Hızlandırıcı                                   nVIDIA GeForce 9500M GS

Çokluortam:
          Ses Bağdaştırıcı                                  Realtek ALC660 @ Intel 82801HBM ICH8M - High Definition Audio Controller

Depolama :
          IDE denetleyici                                   Intel(R) ICH8M Ultra ATA Storage Controllers - 2850
          IDE denetleyici                                   Standard AHCI 1.0 Serial ATA Controller
          Disk Sürücüsü                                     Hitachi HTS542525K9SA00 ATA Device  (250 GB, 5400 RPM, SATA)
          Optik Sürücü                                      HL-DT-ST DVDRAM GSA-T20L ATA Device  (DVD+R9:4x, DVD-R9:4x, DVD+RW:8x/8x, DVD-RW:8x/6x, DVD-RAM:5x, DVD-ROM:8x, CD:24x/24x/24x DVD+RW/DVD-RW/DVD-RAM)
          SMART Sabit Disk Durumu                           OK

Bölümler:
          C: (NTFS)                                         [ TRIAL VERSION ]
          D: (NTFS)                                         92186 MB (18385 MB boş)
          Toplam Boyut                                      [ TRIAL VERSION ]

Giriş:
          Klavye                                            Standard PS/2 Keyboard
          Fare                                              HID-compliant mouse
          Fare                                              Microsoft PS/2 Mouse

Ağ:
          Birincil IP Adresi                                [ TRIAL VERSION ]
          Birincil MAC Adresi                               00-1D-E0-4A-E8-27
          Ağ Bağdaştırıcısı                                 Intel(R) Wireless WiFi Link 4965AGN  (192. [ TRIAL VERSION ])
          Ağ Bağdaştırıcısı                                 Realtek RTL8168B/8111B Family PCI-E Gigabit Ethernet NIC (NDIS 6.20)
          Modem                                             Motorola SM56 Data Fax Modem

Çevre Birimleri:
          Yazıcı                                            Fax
          Yazıcı                                            Microsoft Office Document Image Writer
          Yazıcı                                            Microsoft XPS Document Writer
          FireWire denetleyici                              Ricoh RL5C832 IEEE1394 Controller (PHY: Ricoh RL5C832)
          USB1 denetleyici                                  Intel 82801HBM ICH8M - USB Universal Host Controller
          USB1 denetleyici                                  Intel 82801HBM ICH8M - USB Universal Host Controller
          USB2 denetleyici                                  Intel 82801HBM ICH8M - USB2 Enhanced Host Controller
          USB2 denetleyici                                  Intel 82801HBM ICH8M - USB2 Enhanced Host Controller
          USB-Aygıt                                         Fingerprint Sensor
          USB-Aygıt                                         USB 2.0 Camera
          USB-Aygıt                                         USB Composite Device
          USB-Aygıt                                         USB Input Device
          Akü                                               Microsoft AC Adapter
          Akü                                               Microsoft ACPI-Compliant Control Method Battery
          Akü                                               Microsoft Composite Battery

DMI:
          DMI BIOS Sağlayıcısı                              American Megatrends Inc.
          DMI BIOS Sürümü                                   302
          DMI Sistem Üreticisi                              ASUSTeK Computer Inc.
          DMI Sistem Ürün Adı                               F8SN
          DMI Sistem Sürümü                                 1.0
          DMI Sistem Seri Numarası                          [ TRIAL VERSION ]
          DMI Sistem UUID                                   [ TRIAL VERSION ]
          DMI Anakart Üreticisi                             ASUSTeK Computer Inc.
          DMI Anakart Ürün Adı                              F8SN
          DMI Anakart Sürümü                                1.0
          DMI Anakart Seri Numarası                         [ TRIAL VERSION ]
          DMI Kasa Üretiçisi                                ASUSTeK Computer Inc.
          DMI Kasa Sürümü                                   1.0
          DMI Kasa Seri Numarası                            [ TRIAL VERSION ]
          DMI Kasa Fiyat Etiketi                            [ TRIAL VERSION ]
          DMI Kasa Türü                                     Notebook

2. caglarengin78

caglarengin78 Yeni Üye

fingerprint (parmak izi) ile unknown device kaldı sadece

diğerlerine xp driverleri ile laptopun beraberinde gelenlerden driver uydurdum kabul etti

tam test etmedim umarım düzgün çalışıyolardır sorun çıkkmaz

3. mrmanken

mrmanken Yeni Üye

teşekürler

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Kurulmayan aygıtlara sağ tık, özellikler, ayrıntılar, donanım kimliklerine girip çıkan kodları yazınız.

[*] Parmakizi okuyucu sürücüsü : AuthenTec parmakizi okuyucu yazılımı ve sürücüsü windows 7 32bit. Bu dosyayı kurduktan sonra Denetim masasından kullanıcı hesaplarına girip kullanıcı adınıza bir şifre belirleyin. Sonra Parmak izi verilerinizi yönetin kısmından pamak izinizi tanıtın.
    [*] Parmakizi okuyucu sürücüsü : AuthenTec parmakizi okuyucu yazılımı ve sürücüsü windows 7 64bit. Bu dosyayı kurduktan sonra Denetim masasından kullanıcı hesaplarına girip kullanıcı adınıza bir şifre belirleyin. Sonra Parmak izi verilerinizi yönetin kısmından pamak izinizi tanıtın.
    [*] Asus ATK Drivers Package : Asus ATK sürücüleri paketi - windows 7
    [*] Asus Power4 Gear güç yönetimi programı: Asus Power4 Gear güç yönetimi programı-windows 7 32bit
    [*] Asus Power4 Gear güç yönetimi programı: Asus Power4 Gear güç yönetimi programı - windows 7 64bit
    [*] Asus SPLENDID programı : Asus SPLENDID programı - windows 7
    [*] Asus Wireless Console programı: Asus Wireless Console programı

5. ranger173

ranger173 Yeni Üye

merhabalar;

Asus F8S F8SN modeli kullanıyorum bende, Vista yüklü ,fakat ben Windows 7 kurmak istiyorum, asusun sitesinde windows 7 driveri bulunmuyor malesef. acaba windows 7 için elinde driveri bulunan warmı ?

Teşekkürler

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sürücülerin çoğunu kendisi tanır zaten.
    Üstte verdiğim sürücü ve programları da kurarsanız sorun kalmaz.

Sayfayı Paylaş