win 7 kurdum dv6922et yardım

Konu, 'Hp Notebook' kısmında serisonu tarafından paylaşıldı.

1. serisonu

serisonu Yeni Üye

merhaba arkadaşlar az önce win7 kurdum bir kaç şey sormak istiyorum.
    1. hp nin sitesinde win 7 için driverlar yok sanırım. toplu olarak nerden indirebilirim?
    2. parmak izi okuyucu, kart ve kumandanın çalışması için ne yapmam gerekiyor?

yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. teşekkürler.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Kurulmayan aygıtlara sağ tık, özellikler, ayrıntılar, donanım kimliklerine girip çıkan kodları yazınız.

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Kurulmayan aygıtlara sağ tık, özellikler, ayrıntılar, donanım kimliklerine girip çıkan kodları yazınız.

4. serisonu

serisonu Yeni Üye

bunu nasıl yapacağımı tam olarak bilmiyorum. kurulmayan aygıt göstermiyor aygıt yöneticisinde ama yazdıklarımı kullanamıyorum.

5. serisonu

serisonu Yeni Üye

hp pavilion dv6000 serisine win7 64 bit kurup webcam kumanda kısayol tuşları ve parmak izini çalıştırabilen var mı ? [ofof] [ofof]

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

[*] Jmicron card reader driver: Jmicron JMB38X 1394a OHCI and Memory Card Reader Host Controller Driver.
    [*] Parmakizi okuyucu sürücüsü : AuthenTec parmakizi okuyucu yazılımı ve sürücüsü windows 7 32bit
    [*] Parmakizi okuyucu sürücüsü : AuthenTec parmakizi okuyucu yazılımı ve sürücüsü windows 7 64bit

Uygun dosyayı kurduktan sonra Denetim masasından kullanıcı hesaplarına girip kullanıcı adınıza bir şifre belirleyin. Sonra Parmak izi verilerinizi yönetin kısmından pamak izinizi tanıtın.

Kamere içinse şunlardan birini deneyiniz.
    [*] Kızılötesi sürücüsü: ene cir driver
    [*] Kızılötesi sürücüsü: ite cir driver

7. serisonu

serisonu Yeni Üye

parmak izi okuyucu için

"the processor is not adequate for running lenovo fingerprint software" hatası alıyorum.

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

sürücüyü yeniledim.
    Tekrar bakar mısınız.

9. serisonu

serisonu Yeni Üye

yeni olan sürücü ile parmak izi okuyucumu tanıdı ama orjinal gelen digitalpersona programında sorun yaşıyorum. başlangıçta parmak izi okuyucu ile açabilirim pc yi fakat sitelerde kullanamıyorum şuan için bir tane digitalpersona gibi program indirmem gerekecek sanırım. yardımlarınız için teşekkürler.

10. serisonu

serisonu Yeni Üye

ek olarak 2 soru daha. webcam ve dokunmatik tuşları nasıl halledebilirim acaba?

11. saka

saka Admin Yetkili Kişi

quick touch ve quick play programlarını kurmak lazım.

12. serisonu

serisonu Yeni Üye

iki programı kurdum. dokunmatik tuşlara bastığımda ses geliyor ama işlev yok. ileri geri play stop falan. sadece mute ve ses kısmı çalışıyor. mute tuşuda bastığımda kırmızı olurdu. o olmuyor ama çalışıyor anlamış değilim.

13. waly

waly Yeni Üye

arkadaşm bende win7 kurmayı düşünüyorm ama seninde dediğin gibi hp nin sitesinde driverlar yok. sen yüklemişsin sanırım şu an sorun olan veya yükleyemediğin bi driver ın kaldı mı??yoksa da ben nerden bulabilirim driverları bi yardımcı olabilir misin? teşekkürler

14. serisonu

serisonu Yeni Üye

yok dostum bende tam olarak kuramadım. mesela webcam çalışmıyor dokunmatik tuşlarım çalışmıyor. 1 senedir saldım gitti. eğer kullanabilen çözebilen birileri varsa bende yardımlarını bekliyorum.

15. serisonu

serisonu Yeni Üye

hala webcam ve parmak izi okuyucusunu kullanamıyorum.

win 7 kurup kullanabilen var mıdır ?

[ofof] [ofof]

16. myli

myli Yeni Üye

Sayfayı Paylaş