Webcam grileşiyor

Konu, 'Acer Notebook' kısmında mhrzkn tarafından paylaşıldı.

1. mhrzkn

mhrzkn Yeni Üye

Selamlar arkadaşlar,

Acer Aspire 5732z model dizüstü bşlgşsayarım var ve çok ilginç bşr sorunu var

Sorun şu webcam ve mic. kendi başına çalışıyor hatta webcami le mici msn de kendi başına kullanabiliyorum.Fakat ikisini birlikte kullanamıyorum.Yani görüntülü konuşma açınca karşının görüntüsünü alabiliyorum fakat benim ggörüntü grileşiyor sade gri bir tona bürünüyor web cam penceresi dediğim gibi hem pc de hem msn de kendi başına çalışıyor webcam fakat görüntülü konuşma yapınca hemen grileşiyor webcam görüntü sorunla şlgşlş olarak webcam ve mic. ayarlarına baktım şnceledim bir sorun yok.Son olarak chipset,audio,vga birimlerinin driverlerini resmi sitesinden alarak güncelledim fakat sorun çözülmedi acaba anakartla ilgili olarak ses donanımı ve webcam bir çakışmamı yapıyor yani anakartın ses modülünde bir sorun mu olabillir bunun birçözümü yok mu ey değerli arkadaşlarım :)

Şimdiden gücenmeden kafa yorduğunuz için kusuruma bakmayın Teşekkürler ... [ofof]

2. mhrzkn

mhrzkn Yeni Üye

yok mu arkadaşlar bir fikri olan yahu :)) ???

3. beykozlu

beykozlu Yeni Üye

aynı sorun bendede var extensa 5635g de msnde gri oluyor.xp pro kurulu sp3 de var bi yardım lütfen. [alala]

Sayfayı Paylaş