W7 64 bit üzerine 32 bitlik sistem?

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında yusufd84 tarafından paylaşıldı.

1. yusufd84

yusufd84 Yeni Üye

64 bitlik işletim sistemine sahip asus n61vg bilgisayarıma 32 bitlik sistem yüklemek istiyorum, mümkün mü? işletim sistemim windows 7 ve yeniden eskiye doğru yükleme yapmak çok zor olduğundan işletim sitemimin yanına 32 bitlik w7'i de kurmak istiyorum mümkün mü? aslında olsa xp yüklemek isterim, fakat w7i kaldıramam [alala] ((bu arada bu konuyu arattım, bulamadım belki de ben aramasını bilemedim eğer böyle bir konu varsa linki dahi yeter))

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

c ve d diskine iki işletim sistemini ayrı ayrı kurabilirsiniz.
    windows 7 ve xp nin nasıl kurulacağı forumda yazıyordu.

3. blackofday

blackofday Yeni Üye

Arkadaşlar konuyla biraz alakasız olacak ama ben windows 7 home basic 32 bit kullanıyorum.64 bit pro kurmak istiyorum.Bugün arkadaşım bir masa üstü aldı ve içinden 32 bitlik home pro çıktı.Yanında birde product key var.Ben bu keyi kullanarak kuracağım 64 bit win7 profesioneli lisanlayabilirmiyim,veya herhangi bir 64 bitlik windowsu?Birde bu keyin kullanım sınırlaması nedir?

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bu işlemi yapmanız yasadışı olacaktır. Kendi lisanslı windows 7 niz varken bence denemeyin.

Sayfayı Paylaş