"Vostro Laptop Dell 500" İşletim sistemi cdsi yaratma

Konu, 'Dell Notebook' kısmında alper_22 tarafından paylaşıldı.

1. alper_22

alper_22 Yeni Üye

Merhaba Bundan 3-4 ay önce CarrefourSA dan markası Vostro Laptop Dell 500 olan Dell marka bir laptop aldım işletim sistemi xp ama işletim sistemi cd sini vermediler duydumki leptoplarda bios açılırken bir kısa yol tuşu ile kurulum cd sin ve driver cd si yaratılıyormuş laptopun altında cd key numarası yazıyor. uğraştım ama o kısa yolu bir türlü bulamadım bana bu konuda yardım edebilirmisiniz "Vostro Laptop Dell 500" modeli leptopu olan yada bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardım edin lütfen kurulum ve driver cd lerini nasıl oluşturabilirim. teşekkürler

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

3. alper_22

alper_22 Yeni Üye

isteğiniz üzerine konu başlığını değiştirdim lütfen yardım edermisiniz

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

anlayışınız için teşekkür ederim. bu şekilde konunuzla daha çok kişi ilgilenebilecektir. Malesef dell notebooklar hakkında çok fazla bilgim yok ancak diğer arkadaşlar yardımcı olacaktır.

5. dlukso

dlukso Yeni Üye

selam, konu çok eski ama yinede yardımcı olalım.. bende ADANA carrefour dan DELL VOSTRO 500 laptop aldım. 2008 ekim ayında.. kutunun içinden XP HOME trk. çıktı.. yani kutuya dahil.. garanti belgesi ve kullanma klavuzunu koymak için kutuyu açıyorlar.. o sırada çıkarmış olabilirler.Yani vermeleri lazım.2 YILLIK GARANTİ DEVAM ETTİĞİ İÇİN BUNU İSTEME HAKKINIZ VAR.

onun parasını +kdv ekliyorlar fiyata. işletim sistemi zaten bilgisayarla yüklü geliyor ama ÖN YÜKLEME CD sini çekme cd bile olsa vermek zorundalar..

iyi akşamlar

Sayfayı Paylaş