Vodafone Ve Turkcell 3GS Fiyatları

Konu, 'Mobil Cihazlar ve Telefonlar' kısmında Error! tarafından paylaşıldı.

 1. Error!

  Error! Yeni Üye

  iphone3G 8GB Black 1.458 TL


  iphone3Gs 16GB Black 1.729 TL


  iphone3Gs 32GB Black 1.995 TL


  [​IMG]

  vodafonedan gelen fiyat listesidir.abartma kabartma yoktur :)

  VODAFONE DAN BAYİLERE BU SABAH MAİLLE GELEN FİYAT BU ARKADAŞLAR
  RESMİ FİYATLAR
  [​IMG]

  * Fiyatlara tüm vergiler dahildir.
  * Küçük,Orta ve Büyük paketlerdeki dakikaları ve SMS'leri, Turkcell, sabit hat ve diğer operatör yönündeki yurt içi aramalarınız ve mesajlaşmalarınızda kullanabilirisiniz.
  * Mini ve Süper mini paketlerle tüm Turkcell'lilerle yurtiçi kullanılmak üzere aylık 64 saat ve 1000 SMS'e sahip olursunuz.


  Küçük, Orta ve Büyük paketler;

  * 180 günden kısa süredir Turkcell faturalı hat abonesi olan müşterilerimiz; sadece kredi kartından ödeme taahhüdü ile kampanyaya katılabilirler.
  * 180 günden daha uzun süredir Turkcell faturalı hat abonesi olan müşterilerimiz, ister kredi kartı isterse faturalarıyla kampanyadan yararlanabilirler.
  * Bonus, Shop&Miles, American Express, Denizbank Bonus, TEB Bonus , Şekerbank Bonus ve HSBC Advantage, Halkbank Advantage, Tekstilbank Advantage kredi kartları geçerlidir.Bonus, mil, MR puan kazanılmayacaktır.

  Mini ve Süper Mini paketler;

  * 180 günden daha uzun süredir Turkcell faturalı hat abonesi olan müşterilerimiz katılabilir.
  * Faturalı 2 gün bedava kampanyasından aylık sabit ücretle yararlanan abonelerimizin ücretlendirilmemesi için bu kampanyadan çıkmaları gerekmektedir. Bu kampanyadan çıkmak için IPTAL yazıp 8040'a gönderebilirsiniz. İlk faturanızla birlikte kampanyanız iptal olur.

  1 hat, kampanyaya tanımlı olduğu süre içerisinde, kampanyadan 1 kez yararlanabilir. Kampanya aboneliği devredilemez.


  Kullanım

  Küçük, Orta ve Büyük paketlerdeki dakika, SMS ve internet paketi; kampanyaya katılım tarihinden sonraki ilk fatura kesim tarihinden sonra kullanılabilir.

  Mini paket ve Süper Mini paket fatura kesiminizi beklemeden size iletilen mesaj sonrasında başlar.
  Paketler arası geçiş yapılamaz.
  Klüp Üyelikleri

  Orta ve Büyük paketlerle Turkcell'in en ayrıcalıklı dünyası Turkcell Platinum'a, küçük paketle Turkcell Gold müşteri olursunuz.

  Orta ve Büyük paket ile 18 ay boyunca hafta sonları Turkcell yönüne yapılan aramalarda kullanmak üzere her ay 2000 dakiak hedeiyeniz olur. Hediye dakikalar devretmez.

  Paket Dakikaları

  Küçük, Orta ve Büyük pakete sahip aboneler;

  * Herkesle tarifesine geçer ve başka bir ses paketi alamazlar.

  * Paket aşım ücretlendirmesi, bireysel aboneler için Herkesle tarifesi paket aşım ücreti olan KDV ve ÖİV Dahil 0,545 TL/dk. üzerinden yapılacaktır. Paket aşım ücreti, bireysel aboneler için Herkesle tarifesi paket aşım ücretinde yapılacak değişikliklerden etkilenecektir.

  * Küçük, orta ve büyük paket içeriğindeki dakikalar 1 kereye mahsus olmak üzere bir sonraki aya devreder.

  Mini ve Süper Mini paketi alan aboneler;

  * Mevcut tarifelerini kullanmaya devam edebilir ve istedikleri ses paketini ek olarak alabilirler.
  * 2 gün yurtiçinde Turkcell'lilerle konuşma ve mesajlaşma(sms) kullanım miktarlarının aşılması halinde, kullanımı aşan kısma ilişkin ücretlendirme müşterinin mevcut tarifesi üzerinden yapılır.

  Paket SMS'leri

  * iPhone paketi olan müşteriler aynı anda başka SMS paketi alabilirler.
  * SMS için kullanılan paket aşım ücreti, standart kısa mesaj fiyatı üzerinden yapılacaktır.
  * Küçük, Orta ve Büyük paket kapsamındaki SMS'ler bir fatura dönemi için geçerlidir ve bu dönem arasında kullanılamayan SMS'ler bir sonraki aya devretmez.
  * iPhone paketleri kapsamında verilen sms'lere "SMS ile sorgulama servisleri, farklı bir hizmete kayıt için atılan SMS'ler, yurt dışında atılan SMS ler, Akıllı mesaj ve web mesaj üzerinden atılan SMS ler” dahil değildir.

  İnternet Paketi:

  * iPhone paketi olan müşteriler aynı anda başka internet paketi alabilirler.
  * İnternet paketi için kullanılan paket aşım ücretlendirmesi, 4GB internet paketi aşım ücreti üzerinden yapılacaktır. Paket aşım ücreti tüm vergiler dahil 0,000049 TL / KB dir.
  * Yurtdışındaki internet kullanımı kampanya paketine dahil değildir. Yurtdışında kullandığınız veri uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir
  * iPhone paketleri kapsamındaki internet paketi bir fatura dönemi için geçerlidir. Paketten bu fatura dönemi arasında kullanılamayan paket datası bir sonraki aya devretmez

  İptal:
  Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen aykırı davranılması ve/veya faturaların ödenmemesi, kampanya iptali, hattın iptali, devri ve hattınızı devretmeniz/başka bir operatötr taşıma, tarife değişikliği durumlarında cayma bedeli yansır. Söz konusu aykırılığın gerçekleştiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken kalan vergiler dahil taksit tutarları toplamı cezai şart olarak ilgili hatta Turkcell Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.

  Arıza/İade

  Kampanya stoklarla sınırlıdır. Kampanyada kapsamındaki cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş 'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.  Turkcell' in kampanya tarihleri ve koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

  iPhone kampanyası ile sunulan hizmetin, haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanılması durumunda, Turkcell abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, kampanyadan yararlanmaya sınır getirme, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

  iPhone paketleri nedir?

  iPhone paketleri dakika, SMS ve/veya internet paketi servislerini bulunduran paketlerdir. Bu paketlerden birine taahhüt verilerek iPhone 3G'ye ücretsiz olarak veya özel fiyatlarla sahip olunmaktadır.
  iPhone paketlerini nereden alabilirim?

  Size en yakın Turkcell İletişim Merkezi'ne ya da anlaşmalı elektronik mağazalara giderek paketlerden yararlanmak için başvurabilirsiniz. Paketinizi seçtikten sonra sözleşmeyi imzala****** iPhone 3G'ye özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
  HazırKart aboneleri iPhone paketlerinden yararlanabilir mi?

  Hayır. iPhone Paketleri'nde sadece faturalı hat sahipleri yararlanabilmektedir.
  Paketimdeki dakika, SMS ve internet paketini ne zaman kullanmaya başlayabilirim?

  Küçük, Orta ve Büyük paketinizi, kampanyaya katıldıktan sonraki ilk fatura kesim tarihiniz itibariyle kullanmaya başlarsınız. Mini ve Süper Mini paket ile fatura kesim tarihini beklemeden şansalı günlerin bildirildiği SMS ile kullanım başlar.

  iPhone'unuza taktığınız hattınıza 24 saat içinde, 30 gün süreli, ücretsiz 100MB'lık internet kullanımı otomatik olarak tanımlanacaktır. Tanımlandığına dair kısa mesaj geldikten sonra ücretsiz internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
  Mini paketi aldığımda tarifem değişecek mi?

  Mini paketi istediğiniz tarife ile alabilirsiniz. Mini paket ile tarifeniz değişmeyecektir.
  iPhone paketimde kalan dakika, SMS ve MB'ı nasıl öğrenebilirim?

  Küçük,orta ve büyük paketler için, paketinizden kalan dakika, SMS ve MB'ı öğrenmek için KALAN yazıp 4310'a gönderebilirsiniz.
  Mini ve Süper Mini pakette yer alan 2 gün mesajlaşmaya MMS de dahil mi?

  Kampanya ile verilen mesajlaşma hakkı sadece SMS için geçerlidir.
  Mini ve Süper Mini pakette şanslı günlerimizi kendimiz seçebiliyor muyuz?

  Şanslı günleriniz, size bildirilecektir. Şanslı günler 1 hafta sonu 1 hafta içi olmak üzere verilmektedir ve değiştirilmemektedir.
  Faturalı 2 gün bedava Kampanyası'na katılmıştım ver aylık sabit ücret ödüyorum. Sabit ücret ödememek için ne yapmalıyım?

  Aylık sabit ücret ödediğiniz diğer 2 gün bedava kampanyasından çıkmanız gerekmektedir. Bu kampanyadan çıkmak için IPTAL yazıp 8040'a gönderebilirsiniz. İlk faturanızla birlikte diğer kampanyanız iptal olur.
  Taahhüdün süresi dolmadan kampanya aboneliğimi iptal etmek istersem ne olur?

  Cayma bedeli bir sonraki faturanıza yansır. Kredi kartı ile başvurmuşsanız cayma bedeli kredi kartınızdan paket ücretinin çekiminin devam etmesiyle ödenir, faturanızda cayma bedeli yalnızca bir seferliğine gösterilir. Cayma be***** taahhüdünüzden kalan ay sayısı ile paket tutarınızın çarpımıdır.
  Kampanyaya kayıtlı numaramı değiştirmek istersem ne olur?

  Sözleşmeniz yeni numaraya devredilerek devam eder.
  Bir hattıma tanımlanan kampanyayı kendi adıma kayıtlı başka bir hattıma devredebilir miyim?

  Hayır. Kayıtlı numaralar arasında kampanya devri yapılamamaktadır.
  Kaç hattımla kampanyadan yararlanabilirim?

  Bireysel hat sahibi iseniz, en fazla 5 faturalı hattınızla kampanyadan yararlanabilirsiniz.
  Kredi kartı ile ödeme yaptığımda faturamda paket ücreti görüntülenecek mi?

  Küçük, Orta ve Büyük paketler için, kredi kartından 18 ay boyunca çekilecek paket bedeli faturanızda da gösterilecek, ancak ilgili tutar faturanızdan düşülecektir.
  Fatura kesim tarihimi değiştirebilir miyim?

  Hayır. Fatura tarihiniz, kampanya süresince aynı kalır.
  Farklı bir kontratlı paket kullanıyorum, kampanyadan yararlanabilir miyim?

  Başka bir kontratlı kampanyadan yararlanıyorsanız, aynı anda iPhone paketlerinden yararlanamazsınız.
  Aldığım cihaz bozuk çıkarsa ne yapmalıyım?

  Cihazınızı yetkili bir teknik servise götürmeniz gerekir. Cihazınızı garanti kapsamındayken servise götürdüğünüz takdirde ve kullanıcı hatası yoksa herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.
  Paketi iptal ettiğimde cihazı geri vermeme gerek var mıdır?

  Hayır. Taahhüt süresinden önce yapılan iptallerde cayma bedeli yansıtıldığı için cihazınızı geri vermenize gerek yoktur. Taahhüt süresi dolduktan sonra kampanya kendiliğinden iptal olur ve cihazınız sizde kalır.  Açıklamaya göre Turkcell'in vergiler dahil kontratsız (peşin) iPhone 3GS'in satış fiyatı şu şekilde oldu:

  iPhone 3GS 16GB : 719 €
  iPhone 3GS 32GB : 855 €

  Ayrıca satışı halen devam edecekmiş gibi gözüken fakat sadece 8GB'lık modeli listelenen iPhone 3G'nin satış fiyatında da indirim gözüküyor:

  iPhone 3G 8GB : 599 € (Eski fiyat 645 €)
  KAYNAK:http://www.computerworld.com.tr/iphone-3gs-fiyatlari-aciklandi-detay_3777.html

  Turkcell paketleri hakkında bir değerlendirme

  Kontratsız Apple iPhone 3GS kaç para?  Kontratsız iPhone 3GS 16 GB kaç para?

  iPhone 3GS’yi her hangi bir pakete dahil olmadan Turkcell’den almak isterseniz 1542.25 TL ödemelisiniz.

  Kontratsız iPhone 3GS 32 GB kaç para?

  iPhone 3GS’yi her hangi bir pakete dahil olmadan Turkcell’den almak isterseniz 1800 TL ödemelisiniz.

  Büyük paketi alırsam iPhone 3GS için kaç para vereceğim?  Büyük Paket hakkında
  Her yöne 1000 dakika konuşma süresi
  Her yöne 1000 SMS
  4 GB internet paketi

  iPhone 3GS 16 GB: 209 TL peşin + 229 TL x 18 ay taksit – Toplam: 4331 TL
  iPhone 3GS 32 GB: 469 TL peşin + 229 TL x 18 ay taksit – Toplam: 4592 TL
  iPhone 3G 8 GB: Ön ödeme yok + 229 TL x 18 ay taksit – Toplam: 4122 TL

  Pakette yer alan konuşma, mesajlaşma ve internet ücretlerini, şimdi geçerli olan tarifelere göre ayrı ayrı hesaplayalım.

  * 4 GB kotalı Turkcell mobil internet paketi tüm vergiler dahil aylık 39 TL’dir. 24 ay için bu rakam 936 TL olur.
  * Her yöne 1000 dakika paketinin fiyatı 79 TL’dir. 24 ay için bu rakam 1896 TL olur.
  * Her yöne 1000 SMS paketinin fiyatı 23 TL’dir. 24 ay için bu rakam 552 TL olur.


  Büyük paketteki bu konuşma, mesajlaşma ve internet ücretlerinin toplamı 3384 TL olmaktadır. Bu durumda 16 GB’lık iPhone 3GS için 947 TL, 32 GB’lık iPhone 3GS için 1208 TL vermiş olacaksınız.  Orta paketi alırsam iPhone 3GS için kaç para vereceğim?  Orta Paket hakkında
  Her yöne 500 dakika konuşma süresi
  Her yöne 500 SMS
  4 GB internet paketi

  iPhone 3GS 16 GB: 309 TL peşin + 175 TL x 18 ay taksit – Toplam: 3459 TL
  iPhone 3GS 32 GB: 569 TL peşin + 175 TL x 18 ay taksit – Toplam: 3719 TL
  iPhone 3G 8 GB: 59 TL peşin + 175 TL x 18 ay taksit – Toplam: 3209 TL

  Pakette yer alan konuşma, mesajlaşma ve internet ücretlerini, şimdi geçerli olan tarifelere göre ayrı ayrı hesaplayalım.

  * 4 GB kotalı Turkcell mobil internet paketi tüm vergiler dahil aylık 39 TL’dir. 24 ay için bu rakam 936 TL olur.
  * Her yöne 500 dakika konuşmanın fiyatı 66 TL’dir. 24 ay için bu rakam 1584 TL olur. (Okuyunuz: Not: 1)
  * Her yöne 500 SMS paketinin fiyatı 11.5 TL’dir. 24 ay için bu rakam 276 TL olur. (Okuyunuz: Not: 2)


  Orta paketteki bu konuşma, mesajlaşma ve internet ücretlerinin toplamı 2796 TL olmaktadır. Bu durumda 16 GB’lık iPhone 3GS için 663 TL vermiş olacaksınız. 32 GB’lık iPhone 3GS için ise 923 TL vermiş olacaksınız.

  Not 1: Turkcell’in her yöne 500 dakikalık bir konuşma paketi bulunmamaktadır. Verilen fiyat her yöne 600 dakika paketinin birim fiyatı üzerinden hesaplanmıştır.
  Not 2: Turkcell’in her yöne 500 SMS paketi bulunmamaktadır. Verilen fiyat her yöne 1000 SMS paketinin birim fiyatı üzerinden hesaplanmıştır.  Küçük paketi alırsam iPhone 3GS için kaç para vereceğim?  Küçük Paket hakkında
  Her yöne 150 dakika konuşma süresi
  Her yöne 150 SMS
  4 GB internet paketi

  iPhone 3GS 16 GB: 409 TL peşin + 105 TL x 18 ay taksit – Toplam: 2299 TL
  iPhone 3GS 32 GB: 669 TL peşin + 105 TL x 18 ay taksit – Toplam: 2559 TL
  iPhone 3G 8 GB: 159 TL peşin + 105 TL x 18 ay taksit – Toplam: 2049 TL

  Pakette yer alan konuşma, mesajlaşma ve internet ücretlerini, şimdi geçerli olan tarifelere göre ayrı ayrı hesaplayalım.

  * 4 GB kotalı Turkcell mobil internet paketi tüm vergiler dahil aylık 39 TL’dir. 24 ay için bu rakam 936 TL olur.
  * Her yöne 150 dakika konuşmanın fiyatı 39.45 TL’dir. 24 ay için bu rakam 946 TL olur. (Okuyunuz: Not: 3)
  * Her yöne 150 SMS paketinin fiyatı 12.25 TL’dir. 24 ay için bu rakam 294 TL olur. (Okuyunuz: Not: 4)


  Küçük paketteki bu konuşma, mesajlaşma ve internet ücretlerinin toplamı 2176 TL olmaktadır. Bu durumda 16 GB’lık iPhone 3GS için 123 TL vermiş olacaksınız. 32 GB’lık iPhone 3GS için ise 383 TL vermiş olacaksınız.

  Not 3: Turkcell’in her yöne 150 dakikalık bir konuşma paketi bulunmamaktadır. Verilen fiyat her yöne 120 dakika paketinin birim fiyatı üzerinden hesaplanmıştır.
  Not 4: Turkcell’in her yöne 150 SMS paketi bulunmamaktadır. Verilen fiyat her yöne 100 SMS ile her yöne 200 SMS paketlerinin ortalamasıdır.  Mini paketi alırsam iPhone 3GS için kaç para vereceğim?  Mini Paket hakkında
  Haftada 2 gün tüm Turkcell aboneleri ile bedava konuşma ve mesajlaşma
  1 GB internet paketi

  iPhone 3GS 16 GB: 509 TL peşin + 69 TL x 24 ay taksit – Toplam: 2165 TL
  iPhone 3GS 32 GB: 769 TL peşin + 69 TL x 24 ay taksit – Toplam: 2425 TL
  iPhone 3G 8 GB: 259 TL peşin + 69 TL x 18 ay taksit – Toplam: 1915 TL

  Pakette yer alan konuşma, mesajlaşma ve internet ücretlerini, şimdi geçerli olan tarifelere göre ayrı ayrı hesaplayalım.

  * 1 GB kotalı Turkcell mobil internet paketi tüm vergiler dahil aylık 29 TL’dir. 24 ay için bu rakam 696 TL olur.
  * Haftada iki gün tüm Turkcell aboneleri ile bedava konuşma ve mesajlaşma aylık 9 TL'dir. 24 ay için bu rakam 216 TL olur.


  Mini paketteki bu konuşma, mesajlaşma ve internet ücretlerinin toplamı 912 TL olmaktadır. Bu durumda 16 GB’lık iPhone 3GS için 1253 TL vermiş olacaksınız. 32 GB’lık iPhone 3GS için ise 1513 TL vermiş olacaksınız.  Süper Mini paketi alırsam iPhone 3GS için kaç para vereceğim?  Süper Mini Paket hakkında
  Haftada 2 gün tüm Turkcell aboneleri ile bedava konuşma ve mesajlaşma
  1 GB internet paketi

  iPhone 3GS 16 GB: Ön ödeme yok + 93 TL x 24 ay taksit – Toplam: 2232 TL
  iPhone 3GS 32 GB: Ön ödeme yok + 105 TL x 24 ay taksit – Toplam: 2520 TL
  iPhone 3G 8 GB: Ön ödeme yok + 81 TL x 24 ay taksit – Toplam: 1944 TL

  Pakette yer alan konuşma, mesajlaşma ve internet ücretlerini, şimdi geçerli olan tarifelere göre ayrı ayrı hesaplayalım.

  * 1 GB kotalı Turkcell mobil internet paketi tüm vergiler dahil aylık 29 TL’dir. 24 ay için bu rakam 696 TL olur.
  * Haftada iki gün tüm Turkcell aboneleri ile bedava konuşma ve mesajlaşma aylık 9 TL’dir. 24 ay için bu rakam 216 TL olur.


  Süper Mini paketteki bu konuşma, mesajlaşma ve internet ücretlerinin toplamı 912 TL olmaktadır. Bu durumda 16 GB’lık iPhone 3GS için 1320 TL vermiş olacaksınız. 32 GB’lık iPhone 3GS için ise 1608 TL vermiş olacaksınız.  Kurumsal paketi alırsam iPhone 3GS için kaç para vereceğim?  Kurumsal Paket hakkında
  4 GB internet paketi

  iPhone 3GS 16 GB: Ön ödeme yok + 115 TL x 18 ay taksit – Toplam: 2070 TL
  iPhone 3GS 32 GB: Ön ödeme yok + 130 TL x 18 ay taksit – Toplam: 2340 TL

  Pakette internet ücretini şimdi geçerli olan tarifelere göre ayrı ayrı hesaplayalım.

  * 4 GB kotalı Turkcell mobil internet paketi tüm vergiler dahil aylık 39 TL’dir. 24 ay için bu rakam 936 TL olur.


  Kurumsal paketteki internet ücreti 912 TL olmaktadır. Bu durumda 16 GB’lık iPhone 3GS için 1158 TL vermiş olacaksınız. 32 GB’lık iPhone 3GS için ise 1182 TL vermiş olacaksınız.  Öneriler
  Mini paket veya Süper mini paketi seçecekseniz

  iPhone cihazını kontratsız alıp, 1 GB’lık internet paketine üye olursanız 24 ay sonunda toplamda 2.238 TL ödemiş oluyorsunuz. Yani 2 gün konuşma ve mesajlaşma avantajı dışında Mini paket ve Süper mini paket fiyatı ile hemen hemen aynı. İnternet paketlerinde önümüzdeki dönem indirimler olacaktır. Kontratsız iPhone aldığınızda bu indirim size avantaj sağlar. Fakat paketlere dahil olduğunuzda, internet paketlerinde indirim olsa bile, aylık ödeyeceğiniz miktar değişmeyecektir. 24 ay uzun bir süre.

  1 GB ‘lık paket 24 aylık 696 TL.
  Kontratsız iPhone 16 GB: 1542 TL
  Toplam: 2238 TL

  Kontratsız iPhone 3GS ve 4 GB’lık internet kaç para?

  Paketlerle karşılaştırma yapabilmek için kontratsız iPhone 3GS fiyatı ile normal internet tarifesinin 24 aylık bedelini toplayacağız. Bu rakam 2.478 TL’dir. Yani kontratsız iPhone 3GS 16 GB modeli ve 24 aylık internet ücreti toplamda 2.478 TL olmaktadır.

  Küçük, Orta ve Büyük paket ne kadar avantajlı?

  Büyük paket için konuşma ve mesajlaşma bedellerini çıkarırsak, 4 GB’lık internet paketi ve iPhone 3GS 16 GB’a 24 ayın sonunda 1.883 TL ödemiş oluyorsunuz. Orta paket için 1.599 TL, Küçük paket için ise 1.059 TL vermiş oluyorsunuz. Bu durumda kontratsız seçeneği yerine, konuşma ve mesajlaşma ihtiyaçlarınıza göre, iPhone 3GS paketlerini tercih etmek daha uygun olacaktır.

  Kurumsal paket seçeneği

  Bu seçenek iPhone 3GS ile birlikte 4 GB internet paketi için Turkcell'in verdiği fiyatı gösteriyor. Cihazı ve internet paketini ayrı ayrı aldığımızda 2.478 TL ödüyoruz. Kurumsal hat seçeneğinde ise bu rakam 2.070 TL.
   
 2. saka

  saka Admin Yetkili Kişi

  bi telefon almak için bu kadar şart şurt ile uğraşılır mı ya. Paran varsa alırsın yoksa almazsın ben bu işlerden hiç hoşlanmıyorum.
   
 3. Error!

  Error! Yeni Üye

  çok uğraştırıyorlar sonrada satılmadı diye yakınıyorlar.....
   

Sayfayı Paylaş