Vodafone Taksi Servisi

Konu, 'Mobil Cihazlar ve Telefonlar' kısmında Error! tarafından paylaşıldı.

 1. Error!

  Error! Yeni Üye

  iPhone kullanıcıları, 81 ilde istedikleri anda en yakın taksi durağının yerini öğreniyor, harita üzerinde görebiliyor ve telefon numarasından durağa ulaşarak taksi çağırabiliyor.

  iPhone kullanıcılarına bulundukları yerdeki en yakın taksi durağını haritada göstererek arama imkanı sunan Vodafone Taksi artık tüm Türkiye'de hizmette.

  iTunes Store üzerinden indirilebilen ücretsiz Vodafone Taksi uygulaması, tüm iPhone kullanıcılarına en yakın taksi durağının mesafesini, iletişim bilgilerini ve yerini harita üzerinde gösteriyor. Böylelikle kullanıcı en yakın duraktan taksi çağırabiliyor.  Vodafone Taksi uygulamasını kullanmak için kullanıcıların telefonlarında özel bir ayar yapmasına gerek yok. Vodafone Taksi uygulmasını daha önce yüklemiş iPhone sahipleri herhangi bir yazılım güncellemesi yapmadan genişletilmiş kapsamdan faydalanabiliyor.
   
 2. saka

  saka Admin Yetkili Kişi

  pda cihazımdaki igo isimli navigasyon programında benzin istasyonundan, eczaneye, alışveriş merkezine kadar bir çok yer önceden girilmiş. ücretsiz olarak gps aracılığı ile kullanabiliyoruz.
   

Sayfayı Paylaş