vistaya lisanssız program yüklemek

Konu, 'Notebook Genel' kısmında zyrrslyslfrht tarafından paylaşıldı.

1. zyrrslyslfrht

zyrrslyslfrht Yeni Üye

1 hafta önce dizüstü bilgisayar aldım. vista home basic yüklü olarak geldi. öğrenmek istediğim bir kaç program vardı yüklemeye çalıştım ama programlar çalışmadı. çaresini aramaya başladım.www.notebook.gen.tr ile tanıştım. vistayı kaldırmak ve xp ile vistayı beraber kullanmakla ilgili bir mesaj yazdım açıklayıcı cevapta aldım. fakat kendime güvenemediğim için denemekten tırstım. ilk defa bilgisayar sahibi olmuşken kendi ellerimle mahvetmek istemedim. yakın bir arkadaşıma derdimi anlattım oda sorunu çözecek bir dostu olduğunu söylediğinde kendimi bilgisayar kurdu arkadaşımızın yanında buldum. derdimi anlattım oda ne vistayı kaldırmaya nede xp yi yüklememe gerek olmadığını vistaya istediğim programları garantili olarak 3 saat içinde yükleyebileceğini söyledi. sizce bu mümkünmü ???

2. karaf

karaf Yeni Üye

Vistaya lisanssız program kurabilirsiniz pekala, bunun önünde bir engel zaten yok. (Kanunen yasak olmasının dışında tabii ki!)

Yalnız siz hangi programları kurmak istiyorsunuz önemli olan bu? O programların Vista uyumlu sürümleri elinizde varsa kurulumda bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.

3. kuzi

kuzi Yeni Üye

karafa katılıyorum.vistaya uygun prıgram olduğu sürece yüklemede sorun olmayacaktır

4. zyrrslyslfrht

zyrrslyslfrht Yeni Üye

auto cad ve solid works programlarının son sürümlerini yüklemek istiyorum.sorun olmayacak demekki

Sayfayı Paylaş