VİSTA'DAN WİN.7' YE DÖNÜŞÜM SONRASI WİRELES BAĞLANTI SORUNU.

Konu, 'Hp Notebook' kısmında gokselsayli tarafından paylaşıldı.

1. gokselsayli

gokselsayli Yeni Üye

Bilgisayarım hp dv5 1225et dizüstü. Vistadan Windows 7'ye çevirdim. Tüm sistemler işliyor. Ama apartmandaki vireless bağlantısına girmiyor. Ağımı görüyorum. şifreyi yazıyorum.Karakterler eşlenmemiştir diyor ve internete girmiyor. Aynı şifreyle ben ve diğer arkadaşlarım başka bilgisayardan girebiliyor. Acaba sorun vistadan Win 7 çevirince mi oluşuyor. Hp sitesine girip 3 adet yazılımını da yükledim.Ama yine sonuç alamadım. şifre karakterlerini tanımada birsorun mu var? Varsa nasıl çözebilirim. Cevap verirseniz çok sevineceğim. Saygılarımla...

2. tuncay35

tuncay35 Yeni Üye

bende windows 7 geçtım bir sorun olmadı daha sonra gıren virusler sistemi bozdu recovery dıskıde bozdu sonra bilgisayarı kurtardım ama wifi gıttı suan ugrasıyorum suruculerı tekrar yukluyorum ama bir arkadas hp dv6640et dv6500 ısınma sorunundan dolayı once wifi sonra chıp gıder dıyordu dogruymus zaten bu bılgısayarlar cok kotu ınan turkıyede satılan HP LER ÇOK KOTU YAPILIYOR BEN DELL ALDIM 7 SENEDIR WİNDOW XP ILE KULLANIYORUM KARDESIME VERDIM HP ESIN ALMIS BANA SORMADAN SUAN HP LE COK KOTU ALINMAZ YANLIZ ISMI VAR AMERIKA DA BİLE SUAN DELL-SONY-SAMSUNG COK IYI NOTBOOKLAR HP YAKINLARINA TAVSIYE ETME

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

WEp Wpa gibi güvenlik ayarından sorun olabilir.
    Modemdeki şifreyi kaldırıp wep olarak tekrar şifre verin. Birde öyle deneyin bence.

Sayfayı Paylaş