VİSTA UNUTULAN ŞİFRE SIFIRLAMA

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında mehmetaliemekli tarafından paylaşıldı.

1. mehmetaliemekli

mehmetaliemekli Yeni Üye

Portable Windows Vista Live CD | Cd'den Ç alısan Mini Vista | 112 MB

Görevi cöken sisteminizde verilerinizi cd'den acilan Windows Vista Live Cd ile verilerinizi kurtarmaktır. Misal bilgisayarınız acılmıyor ve C: sürücüsünde önemli bilgileriniz var. Ne yapacaksınız ? Windows vista live cd yi takarak bilgisayarı cd’den acıp önemli dosyalarınızın yedegini alabilirsiniz.

Cd’ye Yazma İşlemini Nasıl Yapacağım ? İçinden çıkan iso uzantılı dosyayı herhangi bir cd yazma programı ile boş bir cdye yazdırabilirsiniz. Önereceğimiz programlar: Nero veya Poweriso programı ile rahatlıkla kalıp (image) dosyasını cdye yazdırabilirsiniz.

Kullanımı: Biostan First Boot Cd rom olarak gösterildiğine dikkat edin sonra cd ye yazdığımız Windows Vista Live Cd’sini bilgisayarınıza yerleştirin. Bundan sonra otomatik olarak windows Vista live devreye girecektir.

Not: Sisteminizde kurulu olan XP veya Vista'ya hic bir zarar vermez. Henüz Vista kullanmadiysaniz ve denemek istiyorsaniz bu cd ile göz atabilirsiniz. 256 RAM bile yeterli.

Çalışan cd ler hakkında bilgi vermeme gerek yok.

http://rapidshare.com/files/121196925/V ... 1.rar.html

http://rapidshare.com/files/121210279/V ... 2.rar.html

alıntı

2. Tuncya_Sukan

Tuncya_Sukan Yeni Üye

Emeğinize sağlık

3. ahmet_ayaz

ahmet_ayaz Yeni Üye

ya kardeş yaptım hepsini açıldı pc ama şifreyi nasıl kaldırcaz bi açıklamalı yazarsan çok msevinirim ya allah razı olsun bekliyorum

4. mehmetaliemekli

mehmetaliemekli Yeni Üye

alıntı

start
    programs
    security
    ntpwedit 0.2
    re open
    orada kullanıcıların isimleri gözükür kimin şifresini degişeceksen onun üzerine bir tık yap sonra
    change password ile yeni şifreni ver

hepsi bu kadar kolay gelsin .

5. kings83

kings83 Yeni Üye

çok teşekkür ederim.emeğine sağlık. indirdim ve denedim. gayet başarılı bir şekilde çalışıyor.

6. Error!

Error! Yeni Üye

Teşekkürler Emeğinize Sağlık..

7. apranax_23

apranax_23 Yeni Üye

helal olsun usta. çok güzel bir paylaşım olmuş. indirdim denedim takır takır çalışıyor :))

8. olisette

olisette Yeni Üye

Super bir program , gerçekten harika , çok seri hızlı ve sorunsuz.Emeği geçen herkese teşekür ederim.

9. hidir

hidir Yeni Üye

Kardes, eline, yüregine, emegine ve Beyni ne saglik.... Cooook Sagol... Harika bir calisma olmus... Binlerce kez tesekürller...

Sayfayı Paylaş