Vista SP1/ RC1 İndirilmeye Hazır!

Konu, 'Eski Haberler' kısmında oguzhanx tarafından paylaşıldı.

1. oguzhanx

oguzhanx Yeni Üye

Microsoft şu andan itibaren Windows Vista için Service Pack 1 RC1'i indirilmeye sundu...

Microsoft şu andan itibaren Windows Vista için Service Pack 1 RC1'i indirilmeye sundu. SP sadece yama-topluluğunda oluşmuyor bilakis yeni fonksiyonlar, güvenilirlik ve daha fazla performans getirecek.

RC halen bir test sürümü olduğu için günlük işlerinizi hallettiğiniz bir PC'ye Servis Paketini kurmamanızı veya kuracaksanız önceden bir yedek oluşturmanızı tavsiye ederiz.

Nihai sürüm için planlanmış özellikler:

- Daha hızlı dosya kopyalama
    - Büyük dosyaları daha hızlı açma
    - Etkinleştirilmemiş sistemlerde Sınırlı Kullanım Modunun kaldırılması
    - DirectX 10.1
    - Tekil sabit disk bölümlerinin grafiksel arayüz üzerinden defrag edilmesi
    - Yeni BitLocker özellikleri
    - Farklı Windows Media Center genişleticilerinin desteklenmesi
    - Alternatif masaüstü arama motorlarını entegre etme şansı, ön yükleme (bootable) özelliği olan bir kurtarma DVD'si oluşturabilme
    - EFI'nin daha iyi desteklenmesi (BIOS halefi)
    - exFAT dosya sisteminin desteklenmesi
    - Anti virüs geliştiricileri için programlama arayüzü (Vista 64-Bit'teki Kernel Patch Protection (çekirdek yamalama koruması) sorunlarını ortadan kalkacak).
    - Enerji tasarrufu moduyla ilgili geliştirmeler
    - IEEE 802.11 Draft-n kablosuz ağ standardına tam destek
    - EPS korumalı dosyaların korunması

Download:Vista SP1 Release Canditate (32-Bit, Türkçe)
    Download:Vista SP1 Release Canditate (64-Bit, Türkçe)

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Sağol paylaşım için fakat bunu indirip de hiçbir etkisinin olmadığını söyleyen çok kişi oldu ve ben yüklemedim zaten daha önce de söylemiştim betalara gıcık olduğumu.Bir de yükleyince sağ alt sys trayin üstünde çok gıcık bir yazı çıkıyor ve kaldıramıyorsun.Ben microsoftun tester ı olmayacağım :lol:

3. cskn

cskn Yeni Üye

vistayı kullanmaya daha zaman var sanırım. herkes xpye geçmek için kıvranıyo gördüğüm kadarıyla. xp kadar laf anlayan (programları açma bakımından :) ) vistayı 4 gözle bekliyoruz...

4. adramelech

adramelech Yeni Üye

ben dell 1520 kullanıcısıyım servis pack1 i yükledim ve gözle görülür bir fark var herşeyden önce hızlandı pc herkese de tavsiye edrm kullanmadan bence yorum yapılmamalı

5. oguzhanx

oguzhanx Yeni Üye

teşekkürler,bende kullanan birinin yorumunu merak ediyodum açıkçası :) sistemin bi yedeğini alıp bendemi kursam ne :)

6. adramelech

adramelech Yeni Üye

arkadaşlar bu Windows Vista service pack1 kopya windows larda crack i patlatıyormu bilen varsa ltf bir cvp yazabilir mi.

SAKA
    Hayır kimse cevap veremez. Sanırım forum kurallarımızı okumadınız. Halbuki okumanız için özel mesaj bile göndermiştik. Bu şekilde mesaj YAZMAYINIZ.

Bakın kurallarımızda ne demişiz.
    Kuralların devamı için;
    site-kurallari.php

7. DoKuZuNCuKaPI

DoKuZuNCuKaPI Yeni Üye

Ben kullandım sonra dan kaldırdım memnun kalmadım açıkcası sanki daha yavaşladı bilgisayarım bakalım hele tam sürümü çıksın umarım o zamana düzelir.

8. polat79

polat79 Yeni Üye

saka arkadaş vista sp1 beta kurulumunda crack ı patlatıyormu diye sormuşsun ben kurdum crack i patlakmadı zannetmiyorum öyle birşey yazmaz

9. The Wind

The Wind Yeni Üye

Sen yanlış anlamışsın olayı,saka sormamış carack falan,zaten saka sormaz crack,çünkü saka site sahibi ve bu sitede crack konusunu konuşmak ya da yazmak herneyse işte yasaktır.Saka o iletiyi yazanı uyarmış.Lütfen siz de crack den bahsetmeyiniz.Site kurallarına aykırıdır.
    site-kurallari.php

10. fbcarlos

fbcarlos Yeni Üye

Vistyı 2 hafta kadar kulandım canıma tak etti :D en sonunda xp ye grei döndüm 2010 da anca yerine otururu bence vista.

11. argon1982

argon1982 Yeni Üye

arkadaşlar bende toshıba a200 1cr var bende yükledim en başta bi iki gün hızlandı sonra tekrar yavaşladı bence yüklemeyin hiç bir şey değişmiyor ayrıca bunu yükledikden sonra harddiskimde 40gb boş yer kaldı ve bi hafta içinde bu boş alan durmadan azaldı ortalama 8 veya 9 gb yerim doldu sebebini de anlayamadım acaba kendini durmadan güncelliyor mu ne bilen varsa cevap yazarsa sevinirim teşekkürler

12. aliusta24

aliusta24 Yeni Üye

bencede ancak 2010 da vista tam oturur benim notebook.ta vistaydı hiç memnun değildim xp ye çevirdim şimdi rahatladı makina yani vistada çok kasıyordu xp şuan benim için 1 numara [melek]

Sayfayı Paylaş