Vista service pack 1 beta duyuruldu.

Konu, 'Notebook Genel' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Merhaba,
    Microsoft vista işletim sistemi için önemli güncellemeleri içeren service pack 1 beta sürümü duyurdu. bu sürüm şu anda bütün kullanıcılara açık değil. Normal yollardan sadece microsoft tarafından belirlenen tester lar indirebiliyor.

Tabi biz bunu herhangi bir vista kullanıcısının da indirebilmesinin bir yolunu bulduk.

Aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayıp vista sp1 beta sürümünü bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Eğer daha önce vista sp1 beta'nın eski sürümünü indirdiyseniz yeni sürümü kurmadan önce denetim masasından program kaldırır gibi kaldırmanız gerekmektedir.

1. Bu dosyayı indirin ve zipi açın.
    2. Çıkan sp1 isimli dosyaya sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştır'a tıklayın.
    3. Windows oturumunuzu kapatın ve yeniden oturum açın.
    4. Windows Update'e girin, güncelleştirmeleri denetleyin, ilk yamayı (KB935509; v1.005) kurun. PC'nizi yeniden başlatın.
    5. Yeniden Windows Update'e girin ve güncelleştirmeleri denetleyin. Bu sefer ikinci yamayı (KB937287) yükleyin.
    6. Üçüncü kez PC'nizi yeniden başlatın ve üçüncü yamayı (KB938371; v1.018) indirip kurun.
    7. Son kez PC'nizi başlatın. 5-10 dakika arası bekleyin ve Windows Update üzerinden yine yeni güncelleştirmeleri denetleyin.

Ekli Dosyalar:

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Sağol saka ama Beta sürümlerine nedense hep şüphe ile bakmışımdır.Ben sahicisinin çıkmasını bekleyeceğim.Sana pm atmıştım?

Sayfayı Paylaş