Vista İngilizce kuruldu!!!

Konu, 'Asus Notebook' kısmında solidmusty tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. solidmusty

solidmusty Yeni Üye

Arkadaşlar benim bir Asus F3E notebook sahibiyim. Yanında verilen cd ile recovery cd si ile format attım. Ancak Vista İngilizce oldu. Bölge dil seçeneklerine falan girdim ancak genede cihaz İngilizce kaldı. işletim sistemi Vista Home Pre. Herhangi bi program, yama yada update verebilir yada dil menusunun nerede olduğunu söylerseniz çok makbule geçer.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Asus f3we konusuna da sorabilirsiniz.
    Bilgisayar açılırken f9 a basarak recovery menüsüne girin. Gelen seçeneklerden Türkçe işletim sistemini seçerek tekrar kurulum yapın. Aklıma başka bir yol gelmiyor.

3. The Wind

The Wind Yeni Üye

Onu recovery yaparken seçebiliyorsunuz,siz her gelen ekrana ileri demişsiniz sanırım,yol yakınken bi recovery daha patlatıp Türkçeye dönebilirsiniz.

4. tsunami

tsunami Yeni Üye

Arkadaşlar bizde recovery cd'siyle kurduk herşey ingilizce kuruldu fakat daha sürücüler ve diğer programlar (acrobat reader dahil) ingilizce kuruldu... Sistem restart ettikten sonra dil seçim menüsü açıldı. Arkadaşlar dikkat!!! Bu kurulum işlemi oldukça "uzuuun" sürüyor (1 buçuk saat) umut&ali hoca

5. Dilmac

Dilmac Yeni Üye

Konu amacına uygun olmadığından ve benzer konular ilgili notebook modeli altında anlatıldığı için [kilit]

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş