Vista Home Premium

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında neo2 tarafından paylaşıldı.

1. neo2

neo2 Yeni Üye

Arkadaşlar herkeze merhabalar. Benim şöyle bir sorum olacak Geçen ay hp pavilion dv6750 et notebook aldım vista home primium verdiler ama cd olarak değil bildiğiniz gibi hardiskte kurulum olarak veriyolar. Burdan kurulum yaptığım zaman hardiski kendi kafasına göre biçimlendiriyo yani bir müdahale yapamıyoruz. Ben hardiski kendi isteğime göre bölmek istiyorum ve daha bunun gibi bikaç bişey daha var sorum şu ki. Acaba ben dışardan kopya vista home priumum alsam elimdeki orjinal key ile etkinleştirebilirmiyim yani yine orjinal kullanmış olabilirmiyim kısacası notebooktaki serialle kopya vista home primium kullanabilirimiyim. Cevaplarınız ve ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Bu sitede serial.crack gibi konular paylaşılmaz ve konuşulmaz,lütfen tekrarlamayınz,recovery yaptıktan sonra partition magic gibi bir programla istediğiniz gibi bölebilirsiniz harddiski...

3. bela07

bela07 Yeni Üye

kardes sen ustundekı keyı gırersen aynı sekılde orjınal olur

4. bela07

bela07 Yeni Üye

burda arkadasımız soru sormus bır arkadasından vista cd sını bulup bunu yapabılır bır serıal crack hıc bısey ıstemıyor

5. The Wind

The Wind Yeni Üye

Arkadaşım onu benim de anlayacak kapasitem var ama bakın ne demişiz kurallarımızda:

6. digitali

digitali Yeni Üye

kardeş vistada iken hdd ni bölmek ve biçimlendirmek için format atmana gerek yokki. bunu sistem içinde halledebilirsin.

7. serasker78

serasker78 Yeni Üye

ARkadaşlar, Vista Home Premium yüklü notebookumu uyku moduna getirdim. Ancak tekrar açmak istediğimde hiç bir tuşa basmam faydalı olmadı. Sonra start tuşuna bastım baştan başlatmak için...Fakat Vista ön yükleme yapmadı...Ekrandaki seçeneklerin hiç biri çalışmadı. Hata kodu 0x0000098 olarak gözüküyor.

Onarım cd si de yok.Çözüm ne olabilir? Acil olarak bilen varsa yardım edebilir mi?

8. talipeker

talipeker Yeni Üye

kardeşim ben dediğin işi yaptım gayet güzel oluyor. ayrıca çift işletim sistemi kurdum istediğim zaman xp, istediğim zaman visyayı kullanıyorum. gayet güzel oluyor. slm.lar

9. tunsa84

tunsa84 Yeni Üye

açılışta f8 tuşuna bas ve sistemi onarmayı seçerek düzeltebilirisn

Sayfayı Paylaş