vista güncelleştirmesi neticesinde usb aygıtların tanınmamas

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında csroot tarafından paylaşıldı.

1. csroot

csroot Yeni Üye

bugün yüklenen otomatik bir vista güncelleştirmesi neticesinde (nedenin bu olduğunu düşünüyorum) usb bağlantılı farem çalışmamaya başladı. daha önceden çalışan flash disklerde çalışmamaya başladı. aygıtın driverı yüklerken aygıt bulundu ama yüklenmedi tipinde bişeyler diyor. aynı sorunu yaşayan varmı? sırf bu yüzden pcye format atacağım gibi. atmışkende xpyemi geçsem bi süre diyorum. bi çözümü varmı acaba? çözüm yoksada güncelleştirmeleri almayarakta vista kullanmaya devam etmeyi düşünüyom [imdat]

2. bedrana34

bedrana34 Yeni Üye

arkadaşlar bu sorunun bir benzeride bende oldu gibi normalde çalışam mause bugün çalışmadı ama başka bilgisayarda çalıştı üstelik ben günçelleştirme falanda yapmadım neden olabilir sizce bu bi yardımcı olursanız sevinirim

3. mr.string

mr.string Yeni Üye

Bu sorunun benzerini ben de yaşamıştım. Vista Home Premium kullandığım zamanlar USB çoklayıcım Windows tarafından tanınmıyordu. XP'ye geçince bu sorunum düzeldi.

4. orhnylmz

orhnylmz Yeni Üye

arkdaslar aynı sorunu bende yaşadım mause, usb bellek çalışmadı 3-4 ay touch pad kullanmak zorunda kaldım herseyi denedim olmadı HID uyumlu aygıt yuklemesı başarısız vb yazılar gelıyordu ama sonunda windows update yardımıma yetişdi. pc yı guncelleyın uyarısı aldım ve baktığımda "service pack 1'i" gördüm yükledim yaniden başlattım ve mause çalıştı çok mutluyum :)
    umarım yardımcı olabilmişimdir kolay gelsin..

Sayfayı Paylaş