Vista güncelleştirdim laptop açılmıyor

Konu, 'Asus Notebook' kısmında fenerico tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. fenerico

fenerico Yeni Üye

Arkadaşlar, F3SV yeni aldım 2-3 gün kullandım. Bugün internete bağladım, güncelleştirmeleri yükle dedim aynı anda norton da update yaptı, bilgisayarın kapanması lazım dedi, vista güncelleştirmeleri bitene kadar bekledim. O da bitince tekrar başlat dedim. Windows başlamadan önce soldan sağa dolan bir ekran var ya orada donup kalıyor, tam windows açılma ekranında. Kapanırken mouse'un usbli şarj aleti ve bi usb hub laptopa takılıydı.

Neden açılmıyor anlamadım, kapadım tekrar açarken normal başlat dedim yine aynı yerde dondu kaldı, sonra güvenli mod dedim, bu sefer güncelleştirmeleri yapılandırdı kapadı tekrar açarken yine takıldı.

Sizce ne yapmam lazım?? Emin olabileceğiniz bir çözüm var mı?? Bir çözüm yok mu recovery falan mı yapmak lazım?? Vatanın internet sitesinden almıştım indirimli olarak, olmazsa yarın sabah Topkapıdaki Vatan'a götürmeyi düşünüyorum..

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Merhaba,
    Notebookunuz ile ilgili konuların tartışıldığı bir bölüm zaten var. Bu sebeple yeni konu açmanıza gerek yok.
    asus-f4/asus-f3sv-ozellik-resim-ve-xp-kurulumu-t33.html

Bu seferlik cevap verirsek;
    Vatan a götürmeniz bir işe yaramaz. Onlarda size asus servisine gönderin diyecektir.
    Bilgisayar açılırken f9 ile recovery yapın ve sadece c diskini recovery yapmak için gereken seçeneği seçin.
    Bundan sonrada bu gibi durumlar için önemli dosyalarınızı diğer diskde tuttuğunuzdan emin olun.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş