vista etkinleştirme sorunu

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında meminunal tarafından paylaşıldı.

1. meminunal

meminunal Yeni Üye

]arkadaşlar benim durumum biraz karışık. şööyle anlatayım. acer 5720g marka laptop var ve ben bunun vista performansından memnun kalmadığımdan daha doğrusu yavaşlamasından dolayı format atmak istedim. alt+f10 özelliğini başta çalıştıramadım bende vista home premium dvd si bulup yükledim vistayı tekrar. laptopun altında yazan ürün anahtarını etkinleştirme sayfasında kullanınca işe yaramıyor şimdi... bunu nasıl etkinleştirecegim veya nerde yanlış yaptım bu işten geri dönüş varmı. bu acerin kitlediği ve göremediğim disk bölümünün kopyasının alıp tekrar vista yükleme yapabilirmiyim.. yardımcı olursanız sevinirim..

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

iletinizi kurallara uygun hale getirmenizi rica ediyoruz aksi halde sileceğiz.

3. lazzyo

lazzyo Yeni Üye

notebook garantisi devam ediyorsa en iyi yontem servise gitmen yada recovery cd sini kullanman aksi halde baska cd korsan kurulum oldugu için OEM seriali kabul etmez ne marka notebook kullanıyorsan servisini arayıp (eger kaybettiysen)
    recovery cd &dvd talep edebilirsin...

Sayfayı Paylaş