Vista 'da Wireless Problemi

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında den098 tarafından paylaşıldı.

1. den098

den098 Yeni Üye

arkadaslar oncelikle hepinize iyi gunler diliyorum.
    Benim sorunum konunun başlıgında da belirttiğim gibi yeni aldığım vista yuklu bilgisayarimla wirelesse e baglanamamak.
    Biligsayarimi amerikadan aldim (Toshiba Fusion Satellite A305-S6829) ((http://www.csd.toshiba.com/cgi-bin/...BV_EngineID=ccchadeeiilfgdicgfkceghdgngdgnn.0)

Vista nin guncellemeleri tam.Hatta wireless kart da vista tarafindan guncellendi. Uzun zmandır ugrasiyorum bir sonuc bulamıyorum.Yardımcı olursanız cok sevinirim. (Restart, modemden mac adresi girmek veya sifrelemeyi kapatmak işe yaramadı)
    Bu arada modemim markası ZYXEL 660hw

İlgilenen arkadaslara simdiden tesekkurler....

2. caldera

caldera Yeni Üye

sorun tam olarak nedir?, Bilgisayarınız Wireless Ağı görüyormu ?, Yoksa Wireles Ağ bulamıyormu, yaşadığınız sorunu detaylı olarak bildirebilirseniz yardımcı olmaya çalışabiliriz.
    Kolay gelsin.

3. den098

den098 Yeni Üye

cok ozur dilerim; biraz gec mesaj yaziyorum.Ama bilgisayarimin basinda degildim.
    Sorunuma gelecek olursak; ben aği goruyorum fakat baglanamiyorum. baska aglari da goruyor bilgisayarim.Diger aglara baglanmaya calistigimda direk olarak sifre sorgulama sayfasi geliyor.Ama kendi modeme baglanmaya calistigimda -sifre olmasina ragmen- sifre sorgulama ekranina gelmeden diognase problem diyor.

4. caldera

caldera Yeni Üye

Merhaba, Muhtemelen Modeminizde Wireless Security anahtarınızla Vista'ya vermiş olduğunuz Anahtarlar uyuşmuyor, Vista şifreniz yanlış demiyor ve bağlantıyı gerçekteştirmiyor.Kablosuz ağları yönet kısmında sizi wireles ağınızdaki anatarı kontrol ediniz , yada ağı silip tekrar bağlanmayı deneyiniz Parola soracaktır doğru parolayı yazdığınızda düzelecektir.

Sayfayı Paylaş